Кадар до КДК ФФУ: Потрібно розрізняти "плювок у бік арбітра" і "плювок в арбітра"

28 жовтня 2018 1451 Читать на русском
Кадар до КДК ФФУ: Потрібно розрізняти "плювок у бік арбітра" і "плювок в арбітра"
Тамаш Кадар / Соцмережі

Захисник Динамо Тамаш Кадар опублікував у своєму Instagram лист-звернення до КДК ФФУ.

"У четвер, 23 жовтня, КДК виніс на мою адресу вердикт про триматчеву дискваліфікацію за "плювок в бік офіційної особи/представника". Мені було дуже прикро і дивно, що ніхто не вважав за потрібне заслухати мою точку зору з приводу того, що сталося.

Смію стверджувати, що за свою досить тривалу і різноманітну професійну кар'єру я завжди прагнув відповідати високим ідеалам спорту і не допускати жодних проявів неспортивної поведінки. Мої виступи в Україні підтверджують це. Так і в даному епізоді мова йде виключно про прояв фізіологічної функції організму, але ніяк не про зловмисний і демонстративний вчинок, що має на меті образити арбітра.

Кадар та Кайоде дискваліфіковані КДК ФФУ на 3 матчі – вони не зіграють у Класичному

На мій погляд, слід розрізняти ситуації "плювок в бік арбітра" і "плювок в арбітра". В даному випадку між мною і арбітром була відстань в кілька метрів, до того ж арбітр віддалявся. Вважаю, що говорити про навмисний і тим більше прицільний плювок в даному випадку недоречно.

Готовий разом з членами КДК переглянути запис будь-якого футбольного поєдинку і вказати на моменти звичайного, неприцільно слиновиділення, які досить часто потрапляють в телетрансляції і технічні відеозаписи.

Залишаються певні сумніви щодо створеного протягом даного сезону прецеденту. Коли моєму колезі, гравцю Шахтаря Ісмаїлі, було поставлено в провину "агресивна поведінка під час гри", то при винесенні йому дискваліфікації нижче нижньої межі (2 матчі, в той час як зазначеним документом передбачено 3 матчі і більше) було враховано дуже футбольний і дуже, на мій погляд, правильний фактор – бажання, щоб найсильніші команди країни підходили до очних поєдинків в найсильніших складах.

Кадар плюнув в бік арбітра після жовтої картки у матчі з Ворсклою

На жаль, ця похвальна логіка не була застосована в моєму випадку, більш того, мій клуб був позбавлений права апеляції.

Звертаюся до шановних членів КДК з проханням розглянути можливість все-таки запросити мене до себе на засідання, заслухати мою точку зору про дану ситуацію і, при наявності доброї на те волі, переглянути своє рішення про дискваліфікацію і її тривалості.

Користуючись нагодою, хочу принести вибачення одному з найдосвідченіших арбітрів України Анатолію Абдулі і запевнити його, що не мав ні найменшого наміру образити або якимось чином зачепити його", – передає слова звернення Кадара Тribuna.com.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
22
год
:
12
хв
Литва
21:45
Сербія
Вгадай результат матчу
Залиште відгук