Історичне досягнення завдяки перемозі в серії пенальті у відеоогляді матчу Ліги Європи Лаціо – Буде-Глімт – 3:1
Казка норвезького Буде-Глімта в Лізі Європи продовжилась – команда прорвалась до 1/2 фіналу Ліги Європи, здолавши Лаціо.
Після перемоги вдома з рахунком 2:0 Буде-Глімту необхідно було відстояти результат на виїзді проти Лаціо. "Орли" повели в рахунку на 21-й хвилині: Кастельянос в дотик замкнув простріл Ісаксена. Перед перервою Лаціо міг подвоїти перевагу, але удар Дзакканьї влучив у поперечку.
Римляни тиснули і в другій половині, але Буде-Глімт стримував цей тиск. Але на 90+3 хвилині Нослін все ж переправив м'яч у ворота норвежців, перевівши гру в овертайми. У додатковий час Булай Діа вивів вже Лаціо вперед у протистоянні, але Буде-Глімт зумів відігратись, забив Хелмерсен (який пізніше отримав другу жовту). А в серії пенальті скандинави перестріляли суперника, ставши першою норвезькою командою, яка вийшла до півфіналу єврокубка.
BODO/GLIMT ARE THE FIRST NORWEGIAN TEAM TO REACH A EUROPEAN SEMI-FINAL!
— Men in Blazers (@MenInBlazers) April 17, 2025
A remarkable achievement for a club with an 8,000-seat stadium, in a town of 42,831 people located within the Arctic Circle. Only eight years ago they were in Norway's 2nd tier. Next up, Tottenham pic.twitter.com/WKUnKBHbod
показати приховати