Інтер зіграв внічию проти Торіно, Фіорентина розгромила К'єво, Сампдорія на виїзді програла Удінезе

26 серпня 23:38 246 Читать на русском
Інтер зіграв внічию проти Торіно, Фіорентина розгромила К'єво,  Сампдорія на виїзді програла Удінезе
Інтер зіграв нічию проти Торіно, Фіорентина розгромила К'єво, Сампдорія на виїзді програла Удінезе

Матчі 2-го туру італійської Серії А завершились перемогами Фіорентини, Дженоа та Удінезе, нічиєю у грі Інтера проти Торіно та Фрозіноне проти Болоньї.

Інтер швидко захопив перевагу, забивши перший гол вже на 7-й хвилині – це Іван Перішич потужним ударом з меж штрафного замкнув низову передачу Мауро Ікарді з правого флангу. Торіно гра давалася дуже важко, і на на 32-й хвилині міланці подвоїли рахунок: Інтер заробив штрафний у центрі поля, Політано подав, а Де Врей замкнув – 2:0. Здавалося, що це перемога, однак у другому таймі Торіно зумів перегорнути хід матчу. На 55-й хвилині Белотті після довгої передачі Фальке вийшов віч-на-віч з Хандановчем та впевнено його переграв, а на 68-й потужний удар Мейте зрівняв рахунок. Інтер так і не оговтався від цього, тож фінальний свисток зафіксував нічию.

Дженоа у матчі з Емполі зробив усю роботу за 12 хвилин. На 6-й Пйонтек замкнув передачу у штрафний точним ударом по воротах, а на 18-й Куаме вийшов під кутом на воротаря та пробив у дальній кут. Обидва удари призвели до голів, відповіді на які скромний Емполі не знайшов за останні 75 хвилин. Лише на 90+4-й хвилині Мраз зумів відквитати один м'яч, але вже було пізно.

Кальярі на своєму полі приймав Сассуоло, дуже швидко вирвавшись уперед. На 10-й хвилині Паволетті головою завершив довгу передачу з лівого флангу ударом у ближній кут – 1:0. Сассуоло довго не міг відігратися, однак на 53-й хвилині Беррарді отримав довгу передачу, вийшов один на один з воротарем та потужно пробив повз нього – 1:1. На 73-й хвилині господарі знову вийшли уперед: вони заробили кутовий, який замкнув всюдисущий Паволетті. Втім, останнє слово було за гостями – на 90+8 хвилині вони заробили пенальті, яке реалізував Бабакар.

Удінезе у матчі проти Сампдорії підтримав тренд ранніх голів та вийшов уперед на 9-й хвилині зусиллями Де Паупа, точний удар якого став єдиним голом за весь матч. Сампа діяла непогано, однак вирвати нічию не змогла – як і К'єво у паралельній грі проти Фіорентини. Там все було по класиці другого туру Серії А: ранній гол Міленковіча був підкріплений голом Жерсона наприкінці першого тайму. У другому "фіалки" довели справу до розгрому зусиллями Бенассі, К'єзи та Сімеоне, які довели кількість забитих голів до шести. На 76-й хвилині К'єво відіграв один гол – це Томовіч відзначився у воротах флорентійців, однак на більше веронців не вистачило.

Матч Фрозіноне проти Болоньї – єдина суха гра в турі. Обидві команди були дуже активними, однак вразити ворота один одного вони так і не змогли. Фінальний свисток зафіксував нульову нічию.

Таким чином, Інтер та Торіно набрали перше очко у чемпіонаті та зайняли 11 та 12 позиції відповідно. Удінезе, Фірентина та Дженоа, здобувши першу перемогу, посіли відповідно 4, 6 та 9 місця. К'єво впало на останню сходинку, Сампдорія з нулем знаходиться на 18-й позиції, а Болоня, Кальяре та Фрозіноне з одним – на 14-й, 15-й та 16-й.

Чемпіонат Італії 2018/2019, 2-й тур

Інтер – Торіно – 2:2

Голи: Перішич, 7, Де Врей, 32 – Белотті, 55, Мейте, 68

Дженоа – Емполі – 2:1

Голи: Пйонтек, 6, Куаме, 18 – Мраз, 90+4

Кальярі – Сассуоло – 2:2

Голи: Паволетті, 8, 73 – Беррарді, 53, Бабакар, 90+8 (пен)

Фіорентина – К'єво – 6:1

Голи: Міленкевіч, 8, Жерсон, 42, Бенассі, 49, 90, К'єза, 71, Сімеоне, 90+3 – Томовіч, 76

Удінезе – Сампдорія – 1:0

Гол: Де Пауп, 9

Фрозіноне – Болонья – 0:0