Шкріняр підсікав сферу головою після подачі з флангу, але зовсім не точно.

• 90+1
    Матіас Весіно отримує жовту картку.
  • 90

4 хвилини є у господарів, аби видряпати нічию.

• 90

У атаці проводить Інтер останні хвилини.

• 88
  • 88

Барелла прострілював на Лукаку, але передача виявилась надто сильною, не зумів форвард, випередивши захисника, прийняти м'яч.

• 87

Д'Амброзіо вивів Весіно на побачення з голкіпером, але той не зумів переграти Щенсни!

• 85
    Міралем П'яніч отримує жовту картку.
  • 84
    Емре Джан отримує жовту картку.
  • 80
    Гольову передачу на свій рахунок записує Родріго Бентанкур.
  • 80

Гооол!!!!! Гонсало Ігуаїн, уникнувши офсайду, отримав пас від Бентанкура й переграв голкіпера ударом у дальній кут! Лише аргентинці забивають сьогодні, а заміни Саррі дають результат!

• 79

Куадрадо заробив небезпечний штрафний на правому фланзі, подача на Роналду дійшла. Інтер виносить м'яч.

• 78
    Лаутаро Мартінес йде з поля, на заміну виходить Маттео Політано
  • 73

Д'Амброзіо перекинув на протилежний фланг на Весіно, той прийняв та одразу пробив – значно вище.

• 71
    Пауло Дибала йде з поля, на заміну виходить Емре Джан
  • 69

Весіно небезпечно пробивав з півкола, Бонуччі підставився під удар й м'яч рикошетом ледь не залетів у верхній кут! Щенсни лише проводжав поглядом цей епізод.

• 67

Схоже, Інтер акумулював достатньо енергії після першого тайму та виглядає небезпечніше у другій половині.

• 65

Мартінес вже хотів завдавати удару з лінії штрафного, але у останній момент захисник вибив м'яч у підкаті. Д'Амброзіо висловлює претензії до Лаутаро, мовляв, той міг віддати пас партнеру, який стояв у зручнішій позиції.

• 64

Лукаку вийшов на ударну позицію й упав у штрафному, але навіть не апелював до арбітра, бо захисник спершу зіграв у м'яч. Загальмувала атака Інтера.

• 63
    Федеріко Бернардескі йде з поля, на заміну виходить Гонсало Ігуаїн
  • 62
    Самі Хедіра йде з поля, на заміну виходить Родріго Бентанкур
  • 58

Бернардескі лежить на газоні, Інтер вибиває м'яч на аут.

• 56
  • 55

Хандановіч перехоплює розрізну передачу П'яніча на Дибалу у останній момент й переводить добивання останнього на кутовий!

• 54
    Дієго Годін йде з поля, на заміну виходить Алессандро Бастоні
  • 52

Примітно, що Ювентус зустрічає суперника одразу ж біля воріт суперника, перманентно пресингуючи.

• 51

На тоненького грають гравці Інтера біля власного штрафного, але Ювентус поки не може відібрати м'яч.

• 49

Бернардескі класно пробивав з півкола, але Хандановіч на місці.

• 47

Інтер тримає м'яч, поки переважно лише на своїй половині.

• 46
    Другий тайм розпочався!
  • Готуються команди розпочати другий тайм зустрічі, тренери дають останні настанови гравцям.

• 45+4
    Перший тайм завершено!
  • 45+2

Дибала навісив зі штрафного, удар після добивання взяв на себе Лукаку й була підозра на гру рукою, але арбітр не призначив ні пенальті, ні ще одного штрафного. У наступній атаці Дибала упав у штрафному майданчику, що, в свою чергу, викликало бурю емоцій у гостей, але команди таки пішли на перерву за нічийного рахунку.

• 45

3 хвилини додав арбітр до першого тайму.

• 44

Помітно домінує Ювентус у останні хвилини, відверто награвши на другий гол.

• 41

Не щастить Роналду! Спершу португалець класно пробив з метрів 15-ти, але парирував голкіпер, а вже у наступній атаці форвард забив, але арбітр скасував гол через офсайд у Дибали.

• 38

Барелла непогано задумував з навісом у штрафний, але ніхто з партнерів не відгукнувся на його передачу.

• 35

Геть розівчився португалець бити штрафні – знову стінка.

• 34

Годін порушує правила майже на лінії штрафного проти Сандро. Роналду біля м'яча.

• 33
    Стефано Сенсі йде з поля, на заміну виходить Матіас Весіно
  • 32

Ювентус затискає суперника у штрафному майданчику, намагаючись грати якомога ширше, але поки без загострень. Інтер чекає нагоди для контратаки.

• 28

Інтер вийшов у швидку контратаку 3-в-3, у завершенні якої Мартінес пробивав з кута штрафного, але Щенсни впорався.

• 26
  • 25

Лукаку отримав сферу у штрафному майданчику, віддав під удар Мартінесу, але удар останнього заблокували захисники.

• 23

Ювентус позиційно атакує, Інтер відбивається, але підбирання постійно виграють гості. "Змії" не можуть вийти зі своєї половини поля.

• 21

Роналду пробивав з перспективного штрафного, зробив це потужно, але влучив у стінку.

• 18
  • 17

Арбітр після консультацій з відеоасистетом призначив пенальті за гру рукою у Де Лігта! Лаутаро Мартінес підійшов до позначки й впевнено переграв воротаря! 1:1!

• 16

Барелла наважився на удар здалеку, але влучив у захисника. Кутовий для господарів.

• 14

Стартова буря дещо заспокоїлась, утім, на полі багато єдиноборств, пресингу та порушень правил.

• 13
    Алекс Сандро отримує жовту картку.
  • 11

Інтер забрав м'яч під свій контроль й одразу організував швидку атаку, але туринці перехопили. Без центра поля грають команди у ці хвилини!

• 9

Роналду прийняв м'яч на фланзі, змістився у центр та потужно пробив, але перекладина врятувала господарів! Шалений натиск "зебр" у стартові хвилини.

• 6

Досить неочікувано виходять уперед гості. Подивимось, як відповість Інтер.

• 5
  • 4
    Гольову передачу на свій рахунок записує Міралем П'яніч.
  • 4

Гооол!!!!! Пауло Дибала забиває гол. Ювентус перехопив м'яч у центрі поля, П'яніч швидко перевів на Дибалу, а останній з-під захисника поцілив точно правий кут воріт!

• 3

Інтер розіграв кутовий, але подачу у штрафний вдалось винести захисникам, підбирання, втім, знову за Інтером.

• 2

Ювентус з першої хвилини ринувся в атаку, але швидко втратили м'яч гравці гостей. Інтер контролює гру.

• 1
    Матч розпочався.
  • Доброго вечора, шановні читачі! Вечір неділі обіцяє запеклу битву між лідерами Серії А. Інтер до звітного матчу ще не втрачав очок й одноосібно очолює турнірну таблицю, натомість Ювентус жадає відіграти 2 пункти відставання від "змій" та повернути собі першу сходинку. Що з того вийде – невдовзі побачимо.