Хуанде Рамос: Я не знаю, чому ми пропустили чотири голи так швидко

18 грудня 2016 1469 Читать на русском
Хуанде Рамос / Getty Images

Головний тренер "Малаги" Хуанде Рамос прокоментував поразку з рахунком 1:4 від "Севільї" у 16 турі Прімери. Ворота "Малаги" захищав українець Денис Бойко.

"Моє повернення у Севілью? Ми були зосереджені на грі, і я думав лише про гру. Мій досвід підказував мені, що треба діяти саме так.

Рахунок важко пояснити. Команда почала добре. У нас були хороші перші 25 хвилин, порівну володіли м'ячем. Через 12 хвилин ми пропустили чотири м'ячі. Це важко пояснити. Я не знаю. У другій половині ми перегрупувалися, повернулися в гру, але цього було замало.

Команда захищалася дуже слабко, оскільки ми дали забити "Севільї" дуже легко. Оборона не мала інтенсивності. Я не можу зрозуміти чому. Я хочу передивитися матч, щоб зрозуміти наші помилки. Аналіз повинен бути детальним", – цитує Рамоса офіційний сайт "Малаги".

"Рохібланкос" забили голкіперу "Малаги" Денису Бойку 4 голи за 10 хвилин (25, 28, 34, 35).

"Севілья" – "Малага" – 4:1. Відео голів та огляд матчу

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу