Хто переможе?
Хоффенхайм Хоффенхайм
Брага Брага
83 %
12 %
5 %
результат сформовано за результатами ставок на перемогу команд у прогнозах уболівальників

Новини

  • 96
    Кінець матчу!
  • 90+6
    Другий тайм завершено!
  • 56
    Флоріан Гріліш йде з поля, на заміну виходить Ойґен Полянскі
  • 50
    Гольову передачу на свій рахунок записує Рікардо Есжайю.
  • 50
    Гооол!!!!! Дієго Соуза забиває гол.
  • 46
    Ермін Бічакчіч йде з поля, на заміну виходить Бенджамін Хюбнер
  • 46
    Другий тайм розпочався!
  • 45+2
    Перший тайм завершено!
  • 45+1
    Гооол!!!!! Жоау Тейшейра забиває гол.
  • 24
    Гольову передачу на свій рахунок записує Павел Кадерабек.
  • 24
    Гооол!!!!! Сандро Вагнер забиває гол.
  • 1
    Матч розпочався.
Коментарі
Події
Хоффенхайм Брага
Сандро Вагнер 24'
45+1' Жоау Тейшейра
Ермін Бічакчіч
Бенджамін Хюбнер
46'
50' Дієго Соуза
Флоріан Гріліш
Ойґен Полянскі
56'

Статистика матчу

Хоффенхайм Брага
63% Володіння мячем 37%
8 Кутові 3
6 Удари в площину воріт 4
16 Удари в напрямку воріт 8
1 Офсайди 1
Турнірна таблиця Ліга Європи
Група A І В Н П З П О Форма
1 Вільяреал 1 1 0 0 3 1 3
2 Славія (Прага) 1 1 0 0 1 0 3
3 Маккабі (Т-А) 1 0 0 1 0 1 0
4 Астана 1 0 0 1 1 3 0
Група B І В Н П З П О Форма
1 Динамо 1 1 0 0 3 1 3
2 Партизан 1 0 1 0 1 1 1
3 Янг Бойз 1 0 1 0 1 1 1
4 Скендербеу 1 0 0 1 1 3 0
Група C І В Н П З П О Форма
1 Брага 1 1 0 0 2 1 3
2 Лудогорець 1 0 1 0 0 0 1
3 Істанбул Башакшехір 1 0 1 0 0 0 1
4 Хоффенхайм 1 0 0 1 1 2 0
Група D І В Н П З П О Форма
1 Мілан 1 1 0 0 5 1 3
2 АЕК 1 1 0 0 2 1 3
3 Рієка 1 0 0 1 1 2 0
4 Аустрія 1 0 0 1 1 5 0
Група E І В Н П З П О Форма
1 Аталанта 1 1 0 0 3 0 3
2 Ліон 1 0 1 0 1 1 1
3 Аполлон 1 0 1 0 1 1 1
4 Евертон 1 0 0 1 0 3 0
Група F І В Н П З П О Форма
1 Шериф 1 0 1 0 0 0 1
2 Злін 1 0 1 0 0 0 1
3 Копенгаген 1 0 1 0 0 0 1
4 Локомотив (М) 1 0 1 0 0 0 1
Група G І В Н П З П О Форма
1 ФКСБ (Стяуа) 1 1 0 0 3 0 3
2 Хапоель Беєр-Шева 1 1 0 0 2 1 3
3 Лугано 1 0 0 1 1 2 0
4 Вікторія 1 0 0 1 0 3 0
Група H І В Н П З П О Форма
1 Арсенал 1 1 0 0 3 1 3
2 БАТЕ 1 0 1 0 1 1 1
3 Црвена Звезда 1 0 1 0 1 1 1
4 Кельн 1 0 0 1 1 3 0
Група I І В Н П З П О Форма
1 Марсель 1 1 0 0 1 0 3
2 Зальцбург 1 0 1 0 1 1 1
3 Віторія (Гімараєш) 1 0 1 0 1 1 1
4 Коньяспор 1 0 0 1 0 1 0
Група J І В Н П З П О Форма
1 Естерсунд 1 1 0 0 2 0 3
2 Герта 1 0 1 0 0 0 1
3 Атлетік 1 0 1 0 0 0 1
4 Зоря 1 0 0 1 0 2 0
Група K І В Н П З П О Форма
1 Ніцца 1 1 0 0 5 1 3
2 Лаціо 1 1 0 0 3 2 3
3 Вітесс 1 0 0 1 2 3 0
4 Зюлте-Варегем 1 0 0 1 1 5 0
Група L І В Н П З П О Форма
1 Зеніт 1 1 0 0 5 0 3
2 Реал Сосьєдад 1 1 0 0 4 0 3
3 Русенборг 1 0 0 1 0 4 0
4 Вардар 1 0 0 1 0 5 0

Коментарі

Відео

close
Залиште відгук