Хочолава: Шахтар контролював гру за винятком перших десяти хвилин

18 жовтня 2017 372 Читать на русском
Давіт Хочолава / ФК Шахтар

Захисник Шахтаря Давіт Хочолавав прокоментував перемогу своєї команди над Фейєнордом (2:1).

"Виходячи на поле, трохи хвилювався. У грі був дуже важливий момент: треба було зробити все, щоб не пропустити. Нам це вдалося. Шахтар контролював гру за винятком перших десяти хвилин.

У Фейєнорда в складі швидкі футболісти, так що була задача діяти компактно і перехоплювати м'яч. При цьому у нас є такі виконавці, як Тайсон, Бернард і Марлос, – якщо перед ними вільна зона, то їх не наздоженеш.

Раді перемозі, але говорити про щось рано, адже попереду ще три тури", – цитує Хочолаву офіційний сайт Шахтаря.

Ордець: Психологічно було нелегко, але ми впоралися з тиском

На 77-й хвилині Хочолава замінив Феррейру, оскільки центральний захисник Ярослав Ракицький отримав червону картку.

Нагадаємо, Шахтар в матчі Ліги чемпіонів на виїзді переміг Фейєнорд з рахунком 2:1.