toggle menu

X

HLIBNY DAR

Дика помилка Луніна і фантастичні голи Родріго, Фодена і Вальверде у відеоогляді матчу Реал – Манчестер Сіті – 3:3
ЛЧ - Top News 10 квітня 00:30 19366
У вівторок, 9 квітня, відбувся перший чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів між Реалом і Манчестер Сіті (3:3). Дивіться голи та огляд матчу на Футбол 24.
Реал і Ман Сіті видали божевільний трилер у ЛЧ – Лунін з фейлом і двома шедеврами за спиною, бразильський трюк Анчелотті
ЛЧ - Top News 9 квітня 23:56 49218
Мадридський Реал розписав нічию (3:3) з Манчестер Сіті у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів-2023/24. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".
Лунін подарував Манчестер Сіті гол на другій хвилині чвертьфіналу Ліги чемпіонів
ЛЧ - Top News 9 квітня 22:18 38334
У першому матчі 1/4 фіналу найпрестижнішого євротурніру Реал на своєму полі приймає Манчестер Сіті. Дивіться відео пропущеного гола Андрієм Луніним у цій новині на "Футбол 24".
20 років тому Депортіво здійснив епічний камбек проти Мілана з Шевченком за вихід у півфінал Ліги чемпіонів – ретро дня
ЛЧ - Top News 7 квітня 17:42 6776

Депортіво рівно 20 років тому створило один з найбільших камбеків у історії Ліги чемпіонів – жертвою став Мілан, за який тоді виступав Андрій Шевченко.