Хет-трик Санабрії допоміг "Спортінгу" переграти "Лас-Пальмас"

6 грудня 2015 68 Читать на русском
Феєрія від Санабрії // Getty Images

У 14 турі іспанської Прімери хіхонський "Спортінг" переграв "Лас-Пальмас" із рахунком - 3:1.

Господарі із перших хвилин взялися за своє, насідаючи на ворота гостей. Щоправда, одразу відкрити рахунок у грі завадила поперечина, однак через невеликий проміжок часу м'яч все ж побував у воротах "жовтих" - свій перший гол у цьому матчі святкував Санабрія. Надалі вже гостям вдалося відновити статус-кво.

Проте вищезгаданому парагвайцю такий хід подій був не до смаку і під завершення гри нападник хіхонців вистрілив ще двічі, поставивши обезкровлений "Лас-Пальмас" (із 71 хвилини грали у меншості) на коліна.

Як наслідок, "Спортінг" (15 балів) розташувався на чотирнадцятій сходинці, коли "Лас-Пальмас" (10 пунктів) другий із кінця.