Хавбеки Шахтаря Фернандо та Сіпріано зіграли за молодіжну збірну Бразилії

11 вересня 09:23 491 Читать на русском
Маркіньос Сіпріано / фото: фк Сан-Паулу

Новачки донецького Шахтаря Маркіньйос Сіпріано та Фернандо Педро зіграли за збірну Бразилії U-20.

Молодіжна збірна Бразилії у товариському матчі зустрічалась з однолітками з Японії. Матч закінчився з рахунком 1:1. У грі взяли участь два футболісти Шахтаря: Маркіньйос Сіпріано вийшов у стартовому складі та відіграв весь перший тайм, а його одноклубник Фернандо Педро вийшов по перерві. Результативними діями гравці не відзначались.

Новачки Шахтаря: вже вчаться новому у Фонсеки, захоплюються Києвом, рівняються на Модріча та мріють про збірну Бразилії

Нагадаємо, у минулому матчі молодіжної збірної Бразилії переможний гол у товариському матчі проти Мексики забив Сіпріано, тоді матч закінчився з рахунком 1:0, а Фернандо Педро відіграв увесь другий тайм.

Зауважимо, що сьогодні, 11 вересня, молодіжна збірна Бразилії проведе ще один контрольний поєдинок, знову проти Мексики.