Хавбек дубля Атлетіко отримав дев'ять матчів дискваліфікації

19 квітня 2018 337 Читать на русском
Кейді Баре / Getty Images

Півзахисника резервної команди Атлетіко Мадрид Кейді Баре дискваліфіковано на дев'ять матчів.

Кейді Баре, проводячи матч за резервну команду Атлетіко Мадрид у Сегунді проти Депортіво Фабріль (1:4), отримав дві жовтих картки від арбітра, обговорюючи рішення арбітра, і покинув поле вже на 14 хвилині, повідомляє Marca.

У післяматчевому звіті арбітр Хосе Гамбін пояснив, що таке покарання було необхідним через образи на його адресу та рідних.

Сімеоне про майбутнє Грізманна: Важко змусити футболіста відмовити Манчестер Юнайтед та Барселоні

У перерві матчу футболіст завітав до арбітрів, коли ті готувалися до другого тайму, та продовжив висловлювати образи, за що згодом Баре отримав заборону на дев'ять матчів.

Таким чином, 20-річний півзахисник, не допоможе команді в останніх чотирьох важливих матчах у Сегунді, а також пропустить перші п'ять ігор наступного сезону.

За цей сезон Кейді Баре двічі виступав у першій команді Атлетіко у Кубку Іспанії.

Програшний хет-трик, 3 вилучення, (не) пенальті, 7 голів – як в Італії вбивають Лаціо з допомогою VAR