toggle menu

X

Статті

Лунін затягнув Реал у півфінал ЛЧ – помста в серії пенальті, 8 сейвів, злий геній для де Брюйне та стіна для Ман Сіті
ЛЧ - Top News 00:48 6700
Реал пройшов у серії пенальті Манчестер Сіті в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Звіт про матч і розкішну гру Андрія Луніна читайте на "Футбол 24".
Борусія шалено покарала Атлетіко та вийшла у півфінал ЛЧ – космос і дно Хуммельса, дикий сюжет з двома героями Дортмунда
ЛЧ - Top News 16 квітня 23:54 21828
Дортмундська Борусія переграла вдома Атлетіко (4:2) і за сумою двох матчів виграла чвертьфінальну дуель Ліги чемпіонів. Звіт про гру читайте на "Футбол 24".
Барселона-2006: Казанова з п'ятьма дітьми, колега Ван Дамма і жертва депресії після львівських Карпат – де вони зараз?
Ліга чемпіонів 15 квітня 15:50 13472
"Футбол 24" розповідає про долі тріумфаторів фіналу Ліги чемпіонів 2005/06. Того дня Барселона оформила драматичний камбек проти лондонського Арсенала (2:1).
"Батько казав, що я буду ніким, – я йому пробачив": естонець в АПЛ, який ледь не зіграв у фіналі Ліги чемпіонів
АПЛ Top News 15 квітня 12:00 13954

Відзначитися голом на 94-й хвилині у ворота колишньої команди, за яку провів сім сезонів – таке трапляється нечасто. А що казати, якщо на це спромігся воротар?

Байєр вперше став чемпіоном Німеччини. Хабі Алонсо створив непереможну команду, Вірц і Джака стильно гарантували титул
Ліга чемпіонів 14 квітня 20:21 18967
Байєр завдяки розкішним голам Вірца та Джаки розгромив Вердер (5:0) і достроково став чемпіоном Німеччини. "Футбол 24" розповідає про фантастичну роботу Хабі Алонсо.