Головні новини футболу 22 вересня: Ярмоленко забив Манчестер Юнайтед, Динамо знищило Ворсклу, чергові голи Яремчука

23 вересня 07:00 3845 Читать на русском
Андрій Ярмоленко забив гол Манчестер Юнайтед 22 вересня 2019 / ФК Вест Хем

"Футбол 24" презентує дайджест головних новин за 22 вересня.

Андрій Ярмоленко забив гол Манчестер Юнайтед

Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко відзначився голом в матчі 6-го туру АПЛ проти Манчестер Юнайтед. Вест Хем переміг 2:0, а українець був визнаний найкращим гравцем матчу за версією як уболівальників, так і на думку авторитетних статистичних порталів. До слова, це другий гол для Андрія в поточному сезоні АПЛ.

Ярмоленко прокоментував свій гол у ворота Давіда Де Хеа, а тренер "молотів" Мануель Пеллегріні назвав цей момент ключовим епізодом матчу.

Україна

8-й тур УПЛ завершився трьома матчами. Шахтар здолав Десну та продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю, набравши максимум очок. Єдиний гол ще в першому таймі забив Марлос.

Динамо перемогло Ворсклу з рахунком 5:0. Олексій Михайличенко випустив у старті 10 українців, а кияни ще до перерви забили тричі, після чого в другому таймі додали ще 2 голи. Віктор Циганков забив гол та віддав 2 асисти. Не обійшлося і без втрат – Микита Бурда зазнав травми коліна та ризикує пропустити значний термін.

В заключному матчі дня Колос та Олександрія розійшлися миром.

Андрій Тлумак подав у відставку з посади головного тренера Волині. Щоправда, офіційний сайт клубу поки не підтвердив відхід наставника.

Топ-матчі дня

Руслан Маліновський став найкращим гравцем матчу Аталанта – Фіорентина, який завершився миром 2:2. Роман Яремчук оформив дубль за Гент в матчі чемпіонату Бельгії – українець продовжує демонструвати феноменальну форму.

Ліверпуль переміг Челсі та продовжує впевнено лідирувати в чемпіонаті Англії. В Іспанії Реал мінімально здолав Севілью, відірвавшись від Барселони на 4 очки.