Головко вказав на помилки Динамо у матчі проти Мальме

20 вересня 12:00 1596 Читать на русском
Динамо – Мальме / Фото ФК Динамо

Екс-захисник Динамо Олександр Головко поділився враженням від гри киян у першому матчі групового етапу Ліги Європи проти Мальме (1:0).

"Тренеру найважче в таких матчах, тому що він не може вийти на поле і реалізувати свої ідеї. Ця перемога була потрібна і Динамо, і Україні для єврокубків.

Динамо – Мальме – 1:0 – відео гола та огляд матчу

Гра залишила двояке враження. У першому таймі не було зіграності між лініями. І в атаці була не зовсім якісна гра Вербіча та Циганкова. Це насторожувало. У другому таймі кияни були зарядженими, і з 70-й хвилині Мальме почав просідати. Добре, що найкращий гравець матчу Буяльський забив", – сказав Олександр Головко в ефірі каналу Футбол 2.

Динамо разом із Копенгагеном очолює групу В. У Мальме та Лугано поки немає залікових балів.

Динамо – Мальме: Жерсон страждає, Михайличенко ридає, а Циганков демонструє неймовірну жертовність, найкращий – захисник