Гладкий відзначився голом і допоміг Адана Демірспору здобути впевнену перемогу

Черговий тур турецької 1 Ліги склався успішно для форварда Адана Демірспора Олександра Гладкого.

Чемпіонат Туреччини, 17-й тур

Істанбулспор – Адана Демірспор – 0:2

Голи: Гладкий, 17, Шанук, 33

Команда українця на виїзді впевнено розібралася з Істанбулспором. Гості провели ударну 15-хвилинку в середині першого тайму, яка і вирішила долю трьох очок.

Гладкий зізнався, як в Туреччині оцінюють ситуацію на сході України

Рахунок відкрив саме Гладкий – третій гол нападника у поточному сезоні. Форвард отримав передачу в карному майданчику суперника, прибрав захисника і потужним ударом "прошив" руки голкіпера. Згодом перевагу Адана Демірспора подвоїв оборонець Таїїб Шанук. У другому таймі суперники м'ячів не забивали, тому гості цілком заслужено здобули перемогу – 2:0.

Після звітного поєдинку Адана Демірспор зміг піднятися з 11-ї сходинки на восьму, здобувши 24 очки у 17 турах.

Яремчуку пропонують варіанти трансферу в топ-чемпіонати – версія європейських ЗМІ