Гаттузо ледь не побився з експертом у прямому ефірі через критику підопічних легенди Мілана
Неординарна ситуація сталась у Хорватії – головний тренер Хайдука Дженнаро Гаттузо проявив свій норов після поразки від Рієки.
Після поразки Хайдука від Рієки (0:3) Дженнаро Гаттузо буквально увірвався в прямий ефір, де експерти обговорювали події зустрічі. Як виявилось, в італійця були претензії до експерта Йошко Єлічіча, який критикував його команду.
Хайдук з Русиним вилетів з Кубка Хорватії у битві лідерів – Гаттузо "зірвався" на арбітра
"Нехай говорить мені в обличчя, а не за моєю спиною! Ти занадто багато говориш, ти ж грав у футбол. Ти завжди говориш дуже погано. Я не поважаю тебе", – наводить слова Гаттузо видання index.hr. Після цього Дженнаро продовжив: "Заслужена поразка, Рієка була кращою за нас. Ми заслужили програти. Я все-таки вважаю, що Рієка заслужила на перемогу. Було важко пробити їхній блок захисту, але ми були кращими в деяких сегментах, ніж у грі на Полюді".
Єлічіч так прокоментував конфлікт у мікст-зоні: "Дженнаро сказав, що я говорив погані речі в студії. Я сказав, щоб він не показував пальцем, що я маю право говорити все, що захочу. Гаттузо сказав, що більше не прийде на телебачення, якщо йому буде потрібно говорити зі мною. Гаразд, я поважаю його як чемпіона світу. Гаттузо – іноземець, який приїхав у нашу країну, і він також має поважати нас".
До слова, Хайдук після цієї поразки залишився другим з 48 очками в активі, тоді як Рієка очолює турнірну таблицю з 50 пунктами.
Things got heated between Joško Jeličić and Gennaro Gattuso after the match. pic.twitter.com/NZEd6Qe04x
— Croatian Football (@CroatiaFooty) March 16, 2025
показати приховати