Футболіст Енергії Вакулінський грав проти Гірника зі зламаною рукою та забив гол

19 серпня 2018 - Читать на русском
Владислав Вакулінський / Золотий талант

Нападник Енергії Владислав Вакулінський у матчі другої ліги зламав руку, але продовжив грати.

Вакулінський зламав руку вже на другій хвилині матчу проти Гірника, щоправда одразу замінений не був, а відіграв ще 15 хвилин, за які встиг відзначитись голом.

Перша ліга: Дніпро-1 переграв Агробізнес, Волинь розтрощила Суми та інші результати

У результаті його команда перемогла з рахунком 2:0. Ось як цей епізод прокоментував головний тренер Енергії Олег Федорчук: "Владислав вже на другій хвилині зламав руку і забив зі зламаною рукою. Ми його замінили, а в другому таймі він вже прийшов до нас з лікарні з гіпсом", – цитує Федорчука ЮаФутбол.