ФІФА відповіла на звинувачення щодо фальсифікації голосування премії The Best-2019

27 вересня 21:03 1745 Читать на русском
ФІФА відповіла на звинувачення щодо фальсифікації голосування премії The Best-2019
Ліонель Мессі / Getty Іmages

ФІФА на своєму офіційному сайті опублікувала заяву у відповідь на звинувачення у фальсифікації голосування премії The Best-2019.

"ФІФА була розчарована повідомленнями в ЗМІ, які ставлять під сумнів чесність процесу голосування премії The Best-2019. Ці повідомлення – несправедливі і вводять в оману. Процедура голосування по кожній нагороді контролюється незалежним спостерігачем, у даному випадку швейцарською компанією Pricewaterhouse Coopers (PwC).

"Я не голосував за Мессі", – капітан збірної Нікарагуа викрив ФІФА у фальсифікації голосів

ФІФА і PwC дотримуються правил розподілу і відповідних стандартних процедур контролю. Відповідно до них, ФІФА попросила всі асоціації надати свої форми голосування як в електронному, так і у письмовому вигляді. Письмові документи також повинні бути підписані відповідальними особами асоціації, а також особами, які брали участь у голосуванні. Тому для того, аби голос був дійсним, він має містити відповідні підписи і печатку асоціації-члена.

ФІФА навела доказ того, що капітан збірної Нікарагуа таки голосував за Мессі

І ФІФА, і незалежний спостерігач можуть продемонструвати, що всі голоси, подані відповідно до правил і у встановлені терміни, були прийняті до уваги. Отже, немає ніяких сумнівів у достовірності результату. Якщо був якийсь випадок неправомірної поведінки, і навіть якщо це не вплинуло на результат голосування, ФІФА проведе розслідування і при необхідності застосує санкції", – сказано в заяві ФІФА.

Мессі в центрі скандалу через ФІФА – з'явилися докази махінацій під час визначення переможців The Best-2019

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
14
год
:
14
хв
Славія Прага
22:00
Барселона
Вгадай результат матчу
Залиште відгук