Дзюба знову забиває - команда Худоб'яка стала лідером РПЛ

19 серпня 2013 1144 Читать на русском

Вперед за наступною нагородою. Схоже, звання найкращого гравця місяця у російському чемпіонаті для його найкращого бомбардира - лише розігрів.

Форвард збірної Росії Артем Дзюба продовжує забивати у складі "Ростова", а його команда продовжує очолювати чемпіонські перегони, у заключному поєдинку 5 туру, розправившись із "Волгою" Юрія Калитвинцева.

Забивати, утім, форвард розпочав уже після того, як м’яч двічі побував у воротах гостей. На початку другого тайму забив Жано Ананідзе, ну а на 68-ій хвилині чудовий удар у дальній кут вдався Калачову. Далі ж настала черга забивати Артему Дзюбі. Жано Ананідзе вивіреним пасом виклав м’яч точно на голову форварду, який провів свій шостий гол у чемпіонаті. У ще одній результативні атаці "Ростова" взяв участь український півзахисник Ігор Худоб’як. Забивав же кореєць Бен Су - 4:0. Завдяки втраті очок "Спартака" "Ростов" став одноосібним лідером російського чемпіонату.

"Ростов" - "Волга" - 4:0