Довбика і Ко може очолити дворазовий чемпіон Європи – Рома обиратиме нового тренера з-поміж чотирьох кандидатів
Клаудіо Раньєрі покине посаду головного тренера "вовків" після завершення сезону. Рома у тандемі з італійським фахівцем обирають нового наставника для команди.
Довбика розлютив шпагат від захисника Інтера – Раньєрі йде на ризик, але не критикує Артема
Як повідомляє sport.sky.it, одним з претендентів на посаду тренера є Сеск Фабрегас, який наразі працює з Комо. Власники Роми та сам Клаудіо Раньєрі високо оцінюють іспанця, а нещодавно 73-річний наставник римлян заявив, що на Фабрегаса чекає велике майбутнє.
У шорт-листі Роми є ще три кандидати – Стефано Піолі, Франческо Фаріолі та Патрік Вієйра.
До слова, "вовки" перебувають на шостій сходинці у турнірній таблиці Серії А з 60 балами.
Варто зауважити, що Сеск Фабрегас зі збірною Іспанії двічі виграв чемпіонат Європи, а також став чемпіоном світу. На поличці фахівця низка трофеї, які він здобував, виступаючи за Челсі, Барселону та Арсенал.
показати приховати