Договір про перерахування грошей до ФК Юність замість СДЮШОР Ярмоленка відправили на експертизу

29 травня 2018 1141 Читать на русском
Договір про перерахування грошей до ФК Юність замість СДЮШОР Ярмоленка відправили на експертизу
Андрій Ярмоленко / Фото: ФК Борусія Д

Суд задовольнив клопотання слідчого про проведення експертизи договору, вилученого у ФК Динамо Київ та укладеного з чернігівським ФК Юність щодо здійснення платежу солідарності у сумі 150 тис. євро.

Відповідне рішення ухвалив 11 травня 2018 року слідчий суддя Новозаводського районного суду Чернігова.

Трансфер Ярмоленка в Борусію: слідство підозрює шахрайство на 150 тисяч євро, призначених для СДЮШОР Юність – деталі справи

"З метою встановлення істини в кримінальному провадженні, швидкого, повного та неупередженого розслідування, прийняття об'єктивного рішення, встановлення особи, яка від імені ГО Чернігівський обласний футбольний клуб Юність підписала договір від 20.12.2017, укладений між ТОВ "ФК "ОСОБА_2 (Київ)" (Україна), ОСОБА_2 Київ (Кіпр) Лтд. (з великою ймовірністю можна припускати, що під ОСОБОЮ_2 мається на увазі Динамо) та ГО Чернігівський обласний футбольний клуб Юність щодо здійснення платежу солідарності у сумі 150 000 євро та якою печаткою проставлено відтиск у вищезазначеному договорі необхідно залучити експерта, який володіє науковими, технічними або іншими спеціальними знаннями для проведення комплексної судово-почеркознавчої експертизи та технічної експертизу документів", – йдеться в рішенні суду.

Експерт має відповісти на наступні питання:

- Ким ОСОБА_3 або іншою особою виконано підпис на першому аркуші у графі "знизу по середині аркушу під перпендикулярною лінією", на другому аркуші у графі "знизу по середині аркушу під перпендикулярною лінією", на третьому аркуші у графі "председатель правления ОСОБА_3" договору від 20.12.2017?

- Чи нанесено відтиск печаті ГО "Чернігівський обласний футбольний клуб "Юність" у графі "председатель правления ОСОБА_3" договору від 20.12.2017, печаткою зразки якої надані на порівняльне дослідження?

Як відомо, ГО Чернігівський обласний футбольний клуб Юність була створена в квітні 2015 року. ГО наразі зареєстрована в с. Киїнка Чернігівського району Чернігівської області. Згідно є єдиним державним реєстром фізичних та юридичних осіб, з часу створення організації в 2015 році її керівником є Олександр Михайлович Салій.

В ході досудового розслідування встановлено, що невстановлені особи шляхом шахрайства заволоділи грошовими коштами у розмірі 150 тис. євро, які згідно програми міжнародної організації FIFA з підтримки футбольних клубів повинні були надійти СДЮШОР Юність Чернігівської обласної державної адміністрації, однак вищезазначені грошові кошти були перераховані на рахунки ГО Чернігівський обласний футбольний клуб "Юність, а в подальшому переведені в готівку.

Джерело: Футбол 24
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
5
год
:
34
хв
Боснія і Герцеговина
21:45
Греція
Вгадай результат матчу
Залиште відгук