Динамо – Шахтар: онлайн-трансляція матчу Кубка України – як це було

30 жовтня 19:20 15788 Читать на русском
Динамо – Шахтар: дивитись матч онлайн – трансляція Кубка України 30 жовтня 2019

Динамо приймало Шахтар в 1/8 фіналу Кубка України 2019/20. Склади та онлайн-трансляцію матчу дивіться на "Футбол 24".

Матч, як і онлайн-трансляція Динамо – Шахтар на "Футбол 24", стартував о 19:30 за київським часом. Це вже третя дуель київського і донецького клубів у поточному сезоні. Динамівці взяли Суперкубок України-2019 (2:1), завдавши наразі єдиної поразки Луїшу Каштру на внутрішній арені. "Гірники" переграли команду тоді ще Хацкевича в чемпіонаті (2:1) на цьому ж стадіоні НСК Олімпійський. Цікаво, що кияни на своєму полі програли обидва попередні кубкові поєдинки донеччанам.

Динамо – Шахтар – відео голів

Поєдинок завершився перемогою Динамо в екстра-таймі (2:1). Голи за киян забивали Сергій Сидорчук та Денис Попов, а у "гірників" відзначився Тарас Степаненко.

Динамо дотиснуло Шахтар в овертаймі Кубка України – гол чемпіона світу вивів у чвертьфінал

Динамо: Бущан – Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко – Сидорчук, Шепелєв – Караваєв, Циганков, Вербіч – Бєсєдін

Запасні: Нещерет, Гармаш, Шапаренко, Цітаішвілі, Де Пена, Жерсон, Соль

Шахтар: Пятов – Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі – Коваленко, Степаненко – Марлос, Тайсон, Коноплянка – Мораєс

Запасні: Шевченко, Додо, Хочолава, Маркос Антоніо, Тете, Дентінью, Соломон

Динамо – Шахтар: стартові склади на матч Кубка України