Динамо – Рух – відеоогляд матчу

22 травня 18:55 2609 Читать на русском

Динамо не впоралося з Рухом у контрольній грі. Дивіться відео головних моментів матчу Динамо – Рух.

завершено

Кияни більше володіли м'ячем упродовж тайму, а Рух відповідав гострими контратаками. Хавбек гостей Бойчук навіть міг відкрити рахунок, однак пробив повз ворота після виходу з Бущаном сам на сам. У Динамо Русин мав чудову нагоду завдяки помилці Мисака – воротар львів'ян встиг кинутися в ноги супернику.

Динамо не змогло переграти Рух у першому матчі за 2 місяці – парад помилок і подарунків

Другий тайм проходив за схожим сценарієм, не надто впливали на гру і численні заміни у складі обох команд. Найкращий момент – потужний постріл Де Пени у стійку воріт Руха на 64 хвилині. Після цього темп матчу впав остаточно, а про голи навіть не йшлося – 0:0.