Динамо 5 років тому розбило Евертон у космічному матчі з шедеврами Ярмоленка та Антунеша – ретро дня

19 березня 14:10 7041 Читать на русском
Динамо святкує перемогу над Евертоном / ФК Динамо

19 березня 2015 року київське Динамо знищило представника АПЛ в 1/8 фіналу Ліги Європи з рахунком 5:2. Пропонуємо пригадати яскравий успіх.

У цей день 5 років тому Динамо провело один з найкращих єврокубкових поєдинків у новітній історії. Кияни приймали Евертон у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи після поразки (1:2) на виїзді. Вдома потрібно було відігруватися. Не просто відігралися, а знищили англійців! Переповнений НСК Олімпійський побачив справжню феєрію – команда Сергія Реброва відвантажила супернику 5 голів.

"Гравці Барселони – маріонетки в руках Лобановського": іспанська преса про 0:4 від легендарного Динамо на Камп Ноу

Рахунок відкрив Ярмоленко – лідер Динамо показав Барі фірмові фінти та бахнув у дальній кут. Краса! Далі Ярмола та Барклі обмінялися змарнованими супершансами, але Лукаку швидко відповів не менш ефектним взяттям воріт – "біло-сині" програли підбирання.

Динамо не знітилося і до перерви ще двічі вразило ворота гостей, використавши закидання з флангів. Після подачі Гусєва відзначився Теодорчик, а через дві хвилини Велозу ударом з льоту закріпив перевагу киян.

На старті другого тайму Динамо організувало класну атаку правим флангом: Ярмоленко дав у розріз на Сидорчука, той прострілив у воротарський майданчик, а Гусєв з другої спроби довів рахунок до розгромного.

Антунеш дивовижною гарматою ледь не з центра поля вразив дальню "дев'ятку" – УЄФА номінував той гол на найкращий у сезоні. Барклі з Ярмоленком ще по разу струсонули стійки, а крапку в матчі поставив Ягелка.

5:2 – грандіозна перемога, яка вивела Динамо у чвертьфінал Ліги Європи. Англійська преса називала киян "безжальною машиною". У наступному раунді команда Сергія Реброва вилетіла від Фіорентини, а от Дніпро дійшов до фіналу турніру. Але це вже зовсім інша історія...

Динамо – Евертон: відео голів і огляд матчу

Ліга Європи-2014/15. 1/8 фіналу, матч-відповідь

Динамо – Евертон – 5:2 (за сумою двох матчів – 6:4)

Голи: Ярмоленко, 21, Теодорчик, 35, Велозу, 37, Гусєв, 56, Антунеш, 76 – Лукаку, 29, Ягелка, 82

Динамо: Шовковський – Сілва, Хачеріді, Драговіч, Антунеш – Рибалка, Велозу – Ярмоленко, Сидорчук (Буяльський, 64), Гусєв (Калітвінцев, 89) – Теодорчик (Кравець, 75).

Евертон: Ховард – Коулмен, Алькарас, Ягелка, Бейнс – Маккарті (Бешіч, 78), Баррі – Нейсміт (Коне, 65), Барклі, Атсу (Осман, 65) – Лукаку.

43 роки тому Динамо здобуло Суперкубок УЄФА завдяки феноменальному Блохіну – ретро дня