Дебютний гол Лукаку та шедеври Брозовіча і Кандреви у відеоогляді матчу Інтер – Лечче – 4:0

27 серпня 2019 586 Читать на русском
Інтер – Лечче – відео голів та огляд матчу / Фото ФК Інтер

Інтер знищив Лечче у першому турі Серії А. Вашій увазі відео голів та огляд матчу.

Інтер відразу заволодів ініціативою на правах господаря поєдинку. Вже на 21-й хвилині підопічні Конте святкували неймовірний гол Брозовіча, а на 24-й Сенсі подвоїв перевагу.

Інтер у ефектному стилі розтрощив Лечче, Шахов провів весь матч у запасі

Після перерви малюнок гри не змінився. Скористався тотальною перевагою Інтера і новачок команди Ромелу Лукаку та відзначився дебютним голом. Красиву крапку в поєдинку поставив Кандрева, забивши 4-й м'яч.

Варто відзначити, що український хавбек Лечче Євген Шахов провів увесь поєдинок на лаві запасних.

Серія А 2019/20: перспективи українців, найцікавіше про трансфери, прогнози на сезон і знайомство з новачками