toggle menu

X

матчі ЧС-2018

Новини - ЧС 2018

чемпіонат світу 2018

Усі результати і календар ви знайдете у розділі Матчі Чемпіонату світу 2018 з футболу. Поки тривав відбір до ЧС 2018, це розклад і результати кваліфікації. Яку кількість очок і з якими суперниками набрала збірна України у Європейській кваліфікації? Це можна легко вирахувати, проаналізувавши розділ матчі ЧС 2018 з футболу. 

Що потрібно знати про матчі, місця проведення, суддів і навіть вартість та особливості придбання квитків? Під кожним матчем у підрозділі анонс ви можете віднайти усю необхідну інформацію, Під час проведення головних матчів ЧС 2018 ви можете стежити за онлайн-трансляцією у підрозділі Live до кожного такого поєдинку. Анонс, онлайн-трансляція, склади і все про матч ЧС 2018 з футболу. Тут ви також знайдете коментарі гравців і тренерів збірних зі всього світу, а також аналітичні матеріали. 

До вашої уваги також розклад матчів фінального турніру 2018 року. 32 збірні позмагаються за звання переможця Кубка світу. Усі результати матчів та найцікавіше про Чемпіонат світу з футболу 2018 ви знайдете на Футбол 24. Які останні результати матчів всіх груп та склад пар плей-офф? Хто фаворит у букмекерів, а хто здивує і розчарує найбільше. Просто натискаєте на матчі в розділі Чемпіонат світу 2018 року, і вам миттєво відкривається останній ігровий тур з датами і рахунками. 

Нагадаємо, збірна України намагалася вийти на Чемпіонат світу з футболу 2018 у Росії, граючи у відбірковій групі I, але посіла 3-є місце і не потрапила навіть у плей-офф відбору.

чемпіонат світу з футболу 2018

Ми використовуємо Куки!

Гаразд