Новини - ЧС 2018

чс 2018 таблиця

Збірна України намагалася вийти на Мундіаль у відбірковій групі I, але посіла 3-є місце і не потрапила навіть у плей-офф відбору. Розділ турнірна таблиця Чемпіонату світу з футболу 2018 – це таблиці усіх 9 груп Європейської кваліфікації (у підрозділі 2016/17) і відбіркового турніру на ще 5 материках (Африка, Азія, Північна і Південна Америки, Океанія), а також таблиці всіх 8-и груп у фінальній частині ЧС-2018, визначених шляхом жеребкування 1 грудня 2017 року. 

Кількість матчів, перемоги, нічиї, поразки, забиті та пропущені голи. Форма та показники команд у кваліфікації та фінальній частині. Таблиця ЧС 2018 допоможе дізнатись, хто уже посів або має найбільші шанси посісти перше і друге місця на фінальному турнірі, який виборола право провести Росія.

У плей-офф Мундіалю у 2018-му виходять 16 найкращих команд. По 2 з кожної з груп (A, B, C, D, E, F, G, H). Таблиці групового етапу Чемпіонату світу 2018 з футболу допоможуть вирахувати шанси збірних, хто ж пройде в 1/8 фіналу, а хто виявиться двома невдахами кожного з квартетів. Як стало відомо після жеребкування, у кожній з груп, крім тих, в яких беруть участь Росія та Польща, виступають по 2 збірні з Європи та не більше однієї з будь-якого іншого континенту.

Чому в таблиці якась збірна випереджає іншу, хоча в обох рівна кількість очок? Головним критерієм тут є не особисті зустрічі. Для визначення, хто посяде вище місце, найважливішим є підрахунок різниці забитих і пропущених голів, а за рівності цих показників рахуємо кількість забитих м'ячів. У кого більше забито, той і вище. Якщо і тут все збігається, беруться до уваги результати особистих зустрічей. Всі актуальні дані ви знайдете в розділі таблиця ЧС 2018.

Якщо команд з рівною кількістю очок загалом і у матчах між собою декілька, тоді рахують різницю забитих м'ячів між конкурентами, а потім кількість забитих голів. Якщо і це не допомагає визначити, хто яке місце має посісти у таблиці групового турніру ЧС-2018, тоді підраховують очки фейр-плей: за першу жовту картку мінус 1 бал, за непряму червону (після 2-х жовтих) мінус 3 бали, за пряму червону мінус 4 бали, а за жовту і пряму червону картки мінус 5 балів. У крайньому випадку рівності і цих показників, місця команд у таблиці вирішить жеребкування оргкомітету ФІФА.  

За допомогою розділу турнірна таблиця Чемпіонату світу з футболу 2018 можна проходити на новини по кожній окремій збірній, клікаючи на команду, яка вас цікавить. Який розклад у збірних Німеччини, Іспанії, Франції, Бразилії та Аргентини? Усі зіграні матчі та список задіяних гравців, а також їхня результативність. Натомість, натискаючи на сезон 2016/17, ви миттєво отримуєте усю інформацію і дані кожного гравця, викликаного у збірну України в рамках кваліфікаційного турніру.  

чемпіонат світу з футболу 2018 таблиця

Новини

Залиште відгук