Чому Марлос не полетів на гру з Косово та може не зіграти з Хорватією

5 жовтня 2017 10921
Чому Марлос не полетів на гру з Косово та може не зіграти з Хорватією
Марлос. Фото: О.Осипов

Поки ФФУ мовчить, це лише одна з версій.

29 вересня 2017 року було помпезно оголошено про отримання Марлосом українського громадянства. Генеральний директор Шахтаря на своїй сторінці в Facebook виклав фото щасливого нового громадянина України, а 1 жовтня – Марлос дав прес-конференцію з цього приводу, навіть виконавши частину гімну України.

Новий українець прибуває до розташування збірної України, де його привітно зустрічають, та проходить посвяту, виконавши всесвітньо відомий хіт.

Ніби все ідеально!

(За винятком негативної реакції частини вболівальників, які не хочуть бачити Марлоса в збірній України.)

Футбол 24 долучається до обговорення варіантів гри збірної України з Марлосом, знайшовши гравцю 3 позиції на полі.

5 жовтня збірна України вилітає на гру з Косово, але… без натуралізованого бразильця.

Але чому???

Поки що інформації небагато – лише декілька повідомлень журналістів про "юридичні моменти". Федерація поки що цей конфуз не коментує.

Але що це за проблеми? Вибачте, але без будь-якої інформації – поки що лише припущення.

Дехто з журналістів звернув увагу на те, що Марлос на фото, яке виклав Сергій Палкін, з документом, який не схожий на паспорт громадянина України.

Що ж це? Посвідка на постійне проживання в Україні (іноземцям та особам без громадянства, які іммігрували в Україну на постійне проживання)? Або тимчасове посвідчення громадянина України (документ, який посвідчує особу і підтверджує її належність до громадянства України)?

Але багато хто не звернув на це увагу, прийнявши інформацію на віру. Отримав паспорт – і супер! Чого зайвий раз піднімати бурю на рівному місці та шукати скандали?

Але ситуація 5 жовтня з невильотом Марлоса в Албанію наштовхує на думку, що гравцю могли не встигнути зробити оригінал паспорта громадянина України.

Тільки оригінал паспорта України може дати можливість заявити футболіста на матчі кваліфікації ЧС-2018.

В цьому ми можемо пересвідчитись, прочитавши регламент ЧС-2018.

Заявку гравців на матчі регламентує Стаття 19 регламенту "Список гравців":

"1. Кожна асоціація, що входить до відбіркового змагання, повинна надати генеральному секретаріату ФІФА попередній список щонайменше 50 потенційних гравців для кваліфікаційного змагання не пізніше, ніж за 30 днів до його першого кваліфікаційного матчу. Цей список має містити прізвище, ім'я, поточний клуб кожного гравця, дату народження та номер паспорта, а також прізвище, ім'я, дату народження та громадянство тренера.

2. Цей список не є остаточним. Інші гравці можуть бути додані, вказуючи ту ж інформацію, в будь-який час, але не пізніше, ніж за день до кваліфікаційного матчу.

3. Єдиний документ, який вважається дійсним доказом ідентичності гравця та національності – це паспорт, який прямо визначає день, місяць і рік народження гравця. Ідентифікаційні картки або інші офіційні документи не можна вважати дійсним засобом ідентифікації. Асоціації-учасники змагань подають дійсний національний паспорт кожного гравця асоціації-учасниці комісару матчу ФІФА за день до матчу. Гравець без дійсного паспорта не має права грати".

***

У разі ж, якщо це правда, і оригінал паспорта не встигнуть зробити в найближчі дні, Марлос ризикує не зіграти не тільки з Косово, але і з Хорватією...

Але ще раз нагадаю, це лише припущення, чекаємо офіційної інформації.

Марлос, футболіст і громадянин

ЧС 20189 тур

Косово - Україна: П'ятниця 06 жовтня 2017

Матч завершено
0 : 2
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
2
год
:
9
хв
Дженоа
16:00
Мілан
Вгадай результат матчу
Залиште відгук