Все! Челсі розгромив Динамо (3:0) і де-факто вийшов в 1/4 фіналу Ліги Європи.

Другий тайм завершено!
  • 90
    Гольову передачу на свій рахунок записує Рубен Лофтус-Чік.
  • 90

Гооол!!!!! Контратака Динамо завершилась класним пасом Рубена Лофтуса-Чіка на лівий край штрафного, а Каллум Хадсон-Одой прийняв м'яч та пробив у дальній кут - 3:0. Все.

• 88

Шапаренко гарно відкрився між центральними захисниками на лінії штрафного та отримав передачу, але не зміг зачепитися за м'яч!

• 87

Корнер нічого не дав киянам, але вони дійсно непогано виглядають в останні хвилини.

• 86

Ох, ще момент у Динамо! Кепа не зміг вибити подачу з правого флангу, вразавшись у свого ж гравця. М'яч скинули під удар Сидорчуку, а той влучив у захисника - круглий рикошетом пішов по дузі та впав за воротами! Кутовий.

• 85

Момент у Динамо! Сідклей замкнув подачу з правого флангу ударом головою, але м'яч пролетів вздовж воріт - втім, у бразильця все одно був офсайд.

• 84

Гармашу дісталося в центрі поля. Полежав він хвилину з лікарями, але гру продовжив

• 83

Педро підтримав швидку контратаку, отримав передачу та одразу ж віддав на Лофтус-Чіука у штрафний. Рубен на ривку прибрав Кендзьору та пробив з лінії воротарського - вище воріт!

• 81

Гармаш відгукнувся на передачу на правий фланг, але не зміг зачепитися за м'яч.

• 80
  • 79
    Вілліан йде з поля, на заміну виходить Каллум Хадсон-Одой
  • 78

Маркос Алонсо завершив прорив по флангу ударом метрів з 25-ти - м'яч пройшов поруч із дальньою стійкою.

• 76

Непогану атаку з перепасовкою в межах штрафного влаштували кияни, але все завершилось не дуже гостро - Циганков подав з лівого краю штрафного, а Кепа перехопив м'яч.

• 75

Динамо досить непогано комбінує у ці хвилини, але до гостроти не доходить.

• 74

Сидорчук наважився на дальній удар метрів з 35-ти, але м'яч полетів значно вище воріт.

• 73

Гармаш зачепився за м'яч у штрафному, але не зміг розвернутися та пробити.

• 72
    Віталій Буяльський йде з поля, на заміну виходить Феррейра Сідклей
  • 70

Вілліан проривався у штрафний, але в останній момент його зупинили.

• 68
  • 66
    Назарій Русин йде з поля, на заміну виходить Денис Гармаш
  • 65

Гооол!!!!! Вілліан шикарним ударом зі штрафного пробив точно у ближню дев'ятку. 2:0.

• 64

Сидорчук збив Лофтус-Чіка перед власним штрафним. Лондонці спробували швидко розіграти стандарт, але арбітр їх зупинив.

• 63

Канте класно обіграв Буяльського та був збитий. Міг і жовту отримати Віталій.

• 62
    Жоржінью йде з поля, на заміну виходить Н'Голо Канте
  • 62
    Рос Барклі йде з поля, на заміну виходить Рубен Лофтус-Чік
  • 60

Динамо заробило штрафний в метрах 30-ти від воріт. Втім, нічого він киянам не приніс - з нього пішла подача на правий край штрафного, де не вдалося зачепитися за м'яч.

• 59
  • 57

Сидорчук пробив з-за меж штрафного - дуже слабенько, без проблем для Кепи. Ну, хоть щось.

• 56

Челсі заробив кутовий, а Давід Луїс міг замкнути ударом головою, але в останній момент цю спробу заблокували.

• 54

Педро пробив з меж штрафного, але вийшло не дуже сильно й прямо в руки Бойку.

• 52

Вирівнялася гра. Чесі майже не атакує, а Динамо більше працює з м'ячем - втім, здебільшого на своїй половині поля

• 50

Давід Луїс не пішов на передачу Жоржінью назад та подарував динамівцям аут. Втім, нічого він киянам не приніс.

• 49

Русин підтримав контратаку Динамо на правому фланзі, отримав передачу, але не встояв на ногах та випустив м'яч за межі поля.

• 48

Перша ж спроба киян вийти уперед завершилась втратою м'яча. Челсі вийшов у атаку довгою передачею по флангу на Жиру, але той потрапив у офсайд.

• 45

Одну хвилину додали до основного часу першого тайму.

• 44

Динамівці більш-менш впевнено доводять перший тайм до кінця, але взагалі без атак.

• 42

Динамо катає м'яч на власній половині поля, але Челсі високо пресингує.

• 41

Буяльський сфолив проти Ковачіча. Хорват красиво розвернувся, а Віталій лише з другого-третього удару по ногах та навали на корпус зумів його зупинити. Жовта картка.

• 40

Циганков міг зачепитися за м'яч біля штрафного, але Давід Луїс грамотним рухом зумів прикрити сферу.

• 38
  • 36

Давід Луїс ударом головою замкнув подачу з кутового - вище воріт!

• 35

Маркос Алонсо пробивав з лівого краю штрафного в дальній кут - м'яч рикошетом вилетів на кутовий!

• 34

Педро вивалився прямо на ворота Динамо, однак Бойко парирував його потужний постріл!

• 33

Корнер гостротою біля воріт Челсі не завершився, але повтор показав, що Маркос Алонсо при блокуванні прострілу Кендзьори у минулому епізоді підіграв собі рукою! Це міг бути пенальті.

• 32

Шапаренко розігнав хорошу контратаку через центр та віддав на правий фланг, звідки Кендзьора прострілив у штрафний. М'яч від Маркоса Алонсо вилетів на кутовий.

• 30

На 30 хвилину у Динамо жодного удару по воротах. Та і гостроти не було жодної.

• 29

Позиційна боротьба на полі, без гостроти

• 27

Дещо вирівняли гру кияни, але все дуже пасивно. Челсі ж методично шукає шпарини в обороні "біло-синіх".

• 25

Ковачіч обігрався з Жиру перед штрафний та одразу віддав на Барклі, а той з лівого краю карного майданчика спробував пробити поміж ніг Бойку - Ден встиг зімкнутись та врятував Динамо.

• 24

Динамо спробувало вийти в атаку, але далі кількох передач та заблокованого прострілу справа не пішла.

• 22
  • 20

Педро замкнув передачу з правого флангу ударом з мінімальної дистанції, але пробив слабко і прямо в Бойка!

• 19

Продовжує тримати ініціативу Челсі. Важко киянам.

• 17
    Гольову передачу на свій рахунок записує Олів'є Жиру.
  • 17

Гооол!!!!! Педро Родрігес прорвався у штрафний з лівого флангу та віддав на Жиру, а той п'яткою повернув йому налінію воротарського. Педро залишалось тільки пробити Бойка з мінімальної дистанції, що той і зробив. 1:0!

• 16

Відсоток володіння м'ячем на дану хвилину становить 76 на 24. Домінує Челсі.

• 15

Челсі заробив кутовий, але його розіграш був невдалим. Тим не менш, м'яч залишається під контролем господарів