toggle menu

X

Новини Ліги чемпіонів

Зінченко зупинив Баварію і змусив Артету визнати помилку, від Арсенала такого не чекали – найскандальніший пенальті в ЛЧ
Ліга чемпіонів 10 квітня 19:12 38801
"Футбол 24" розібрав протистояння Арсенала та Баварії у матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, у якому досить впевнено на заміну вийшов Олександр Зінченко.
"Шок і крах планів Анчелотті": реакція іспанських ЗМІ на дивовижний фейл Луніна в ЛЧ
Ліга чемпіонів 10 квітня 18:00 15817
"Футбол 24" розібрав виступ Андрія Луніна у матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті. Українець, попри помилку в першому пропущеному голі, уникнув нищівної критики.
Гвардіола – про перестрілку з Реалом: "У перших трьох сезонах Манчестер Сіті програв би такий матч з рахунком 1:4"
Ліга чемпіонів 10 квітня 09:28 5784
Головний тренер Ман Сіті Хосеп Гвардіола поділився враженнями від першої дуелі з Реалом (3:3) в рамках чвертьфіналу Ліги чемпіонів.
"Зінченко продемонстрував свою цінність для Арсенала": в Англії високо оцінили гру українця у матчі проти Баварії
Ліга чемпіонів 10 квітня 08:59 9828
Британський портал Football London проаналізував вихід на заміну українського півзахисника Арсенала Олександра Зінченка у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів проти Баварії (2:2).
Анчелотті похвалив Луніна за чвертьфінал Ліги чемпіонів з Ман Сіті попри фейл на перших хвилинах
Ліга чемпіонів 10 квітня 08:29 17243
Головний тренер "вершкових" Карло Анчелотті оцінив гру українського голкіпера Андрія Луніна у матчі 1/4 фіналу найпрестижнішого євротурніру проти Манчестер Сіті (3:3).