"Було б гарно, якби Манчестер Сіті вилетів": Анчелотті пояснив, чому не хоче, щоб Гвардіола пройшов у плей-офф
Головний тренер Реала Карло Анчелотті поділився враженнями після гри з Зальцбургом (5:1) у сьомому турі Ліги чемпіонів.
"Ми досягли своєї мети. Я не хвилююся за пропущений гол. Ми добре зіграли в обороні. Рюдігер був дуже хорошим сьогодні, Алаба повернувся, Асенсіо в порядку. Це колективна проблема. Якщо ми матимемо колективну відданість, досягнемо успіху і зможемо скористатися перевагами.
Заміна Беллінгема? У нього були проблеми зі спиною, але нічого особливого. У мене була можливість дати комусь ігровий час. Я замінив Беллінгема і Мбаппе. Алаба дуже близький до того, щоб грати з самого початку. Я бачу, що йому зручно, нічого сумнівного.
Було б гарно, якби Манчестер Сіті вилетів зараз. Оскільки для мене вони є одним із кандидатів на перемогу в Лізі чемпіонів", – цитує Анчелотті AS.
ЛЧ: Реал гарантував собі плей-офф, передасист Зінченка за Арсенал, драма в Глазго
показати приховати