Бразильський талант, який провалився в "Динамо", забив неймовірний гол а-ля Златан

30 серпня 2016 2782 Читать на русском
Перейра Дуду / Getty Images

Бразильський півзахисник "Палмейраса" Перейра Дуду відзначився ефектним голом у матчі 22 туру чемпіонату Бразилії.

Команда 24-річного вінгера виграла поєдинок проти "Флуміненсе" на виїзді з рахунком 2:0. Дуду відкрив рахунок у матчі на 19-ій хвилині. Бразильцю вдався неймовірний удар п'ятою.

Нагадаємо, гравець захищав кольори київського "Динамо" з 2011 по 2014 роки. За весь цей період Дуду зіграв лише у 24 офіційних зустрічах та забив 2 голи.

Захисник "Авангарда" забив фантастичний гол ударом скорпіона, якому навіть Ібрагімовіч поаплодує