Борусія Д на виїзді мінімально перемогла РБ Лейпциг: 18-й тур Бундесліги, матчі суботи

19 січня 2019 229 Читать на русском
РБ Лейпциг – Борусія Д – 0:1 / Borussia Dortmund

В рамках 18-го туру Бундесліги Байєр поступився у рідних стінах гладбаській Борусії, Айнтрахт впевнено переграв Фрайбург, Вердер виграв у Ганновера, Фортуна – у Аугсбурга, Штутгарт не зміг вирвати нічию у матчі з Майнцом, а дортмундська Борусія здолала РБ Лейпциг.

Гол: Вітсель, 19

Байєр у цікавому поєдинку проти менхенґладбаської Борусії дуже старався. У першому таймі Зоммеру довелося рятувати свою команду після ударів по кутах у виконанні Бельарабі та Хавєрца, в той час як Брандт пробивав над поперечиною. Гості покарали за марнотратство на 37-й хвилині: Хофман увійшов у штрафний з правого краю та продовжив контру пасом на Плеа, а той потужно вистрілив з гострого кута під дальню штангу – 0:1. У другому таймі Зоммер продовжив витягувати потужні постріли Хавєрца та Фолланда, а на 68-й Бельарабі з лінії карного майданчика влучив у каркас воріт. У Гладбаха можна серйозно виділити Хофмана, який на 81-й хвилині пробив у сантиметрах від правої штанги. Зрештою, перетворити свій тиск у гол леверкузенці не змогли, тому фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Борусії.

Айнтрахт дуже легко розправився з Фрайбургом, хоча перші 35 хвилин гості трималися досить гідно. Втім, на 36-й вся їх ідилія почала руйнуватися: спочатку Халлер головою точно замкнув подачу Ребіча, через чотири хвилини сам Анте влучив у правий кут з-за меж штрафного, а перед самим свистком на перерву Лука Йовіч реалізував вихід один на один – 3:0. В середині другого тайму Петерсену вдалося відіграти один м'яч, однак на більше Фрайбурга не вистачило.

Штутгарт у рідних стінах приймав Майнц, почавши просто жахливо. На 22-й хвилині Аскасібар зрізав дальній удар Боетіюса у власні ворота, а на 28-й Матета прийняв передачу у штрафному, прикрив м'яч корпусом та пробив під ліву штангу – 0:2. В середині другого тайму Майнц добив господарів, перетворивши подачу Карікола з кутового на гол Хака, але в останні 10 хвилин Штутгарт несподівано забив два м'ячі: на 83-й відзначився Ніколас Гонсалес, а на 85-й – Марк-Олівер Кемпф. Штутгарт мав шанс вирвати нічию, однак Доніс на 87-й пробив повз каркас воріт, а Аскасібар у чужому штрафному не заробив пенальті – лише жовту за симуляцію. Майнц переміг з рахунком 2:3.

У парелельних зустрічах Фортуна змогла вирвати перемогу над Аугсбургом. Обидва голи дюссельдорфці провели під завісу таймів – забили Дукш і Раман. Вердер же завдяки вдалому рикошету, який відлетів до ніг Рашиці на 33-й хвилині, зумів мінімально здолати Ганновер.

Борусія Дортмунд на виїзді в Лейпцигу почала досить активно, що вилилось у гол на 19-й хвилині: Піщек скинув подачу з кутового на правий край штрафного, а Вітсель потужним ударом влучив у дальню дев'ятку – 0:1. Надалі матч проходив досить весело: так на 34-й хвилині удар Лаймера з меж карного майданчика в останній момент заблокував захисник, а Тімо Вернер пальнув з лінії над поперечиною. "Бджоли" відповіли моментом Діалло, який метрів з 11-ти неточно замкнув подачу в штрафний. У другому таймі гойдалки продовжились: Бюркі довелося парирувати потужні удари з близьких дистанції у виконанні Забітцера та Вернера, а Пако Алькасер на 90-й хвилині влучив у поперечину. Зрештою, РБ Лейпциг так і не зміг відігратись.

Таким чином, Борусія Д з 45 очками продовжила лідирувати у таблиці. Борусія М набрала 36 очок та залишилась на третій сходинці з відставанням від Баварії у три пункти. РБ Лейпциг та Айнтрахт мають по 31 заліковому балі, ділячи четверту-п'яту позиції, а Вердер з 25 очками займає восьму. Байєр та Майнц мають по 24 та йдуть на 10-й та 11-й сходинках відповідно, а Фрайбург та Фортуна з 21 пунктом знаходяться прямо за ними. Аугсбург з 15 очками займає позицію над зоною вильоту, в якій залишаються Ганновер та Штутгарт.