Борусія Д – Аугсбург – 5:1 – відео голів та огляд матчу

17 серпня 21:05 475 Читать на русском
Борусія Д – Аугсбург – 5:1 – відео голів та огляд матчу / твіттер Акселя Вітселя

Дортмундська Борусія знищила Аугсбург у стартовому турі Бундесліги (5:1). Дивіться відео голів та огляд матчу Борусія Д – Аугсбург.

Борусія Д розбила Аугсбург в матчі 1-го туру Бундесліги. Хоча пропустила вже на 1-ій хвилині від Нідерлехнера. Вже на 3-ій хвилині Алькасер зрівняв рахунок, а в другому таймі дортмундці знищили суперника. Дубль оформив Пако, голами також відзначились Ройс, Санчо та Брандт.

Борусія Д розпочала чемпіонат з побиття Аугсбурга, Вердер вдома програв Фортуні: Бундесліга, 1 тур, матчі суботи

Таким чином, Борусія Д вже на старті чемпіонату відірвалась на 2 очки від Баварії та очолила турнірну таблицю, Аугсбург опустився на останнє місце Бундесліги.