Блохін: Мілевський та Алієв – не найпроблемніші футболісти в моїй кар'єрі

19 листопада 2017 7019 Читать на русском
Блохін: Мілевський та Алієв – не найпроблемніші футболісти в моїй кар'єрі
Олег Блохін / ФК Динамо

Колишній головний тренер Динамо Олег Блохін – про систему штрафів і поведінку Мілевського та Алієва

"Штрафи в Динамо? Є шкала штрафів, яка ще до мене була. Я вніс штраф за відсутність щитків, бо футболісти хочуть ноги поберегти. Багато хто не надягав, отримував травму і не міг грати. Я відразу не карав. Інша справа, коли об 11 годині теорія, а людина приїжджає на базу о 2 годині дня. Після такого відразу – до побачення і в дубль. Це було якось в збірній, але я не хочу знову говорити про це. Вони хоч би вранці прийшли ті гравці і вибачилися, але ніхто не прийшов. Прийшов Саша Шовковський просити за них. Кожному гравцеві за виклик в збірну давали по 1000 доларів. Я гроші поклав на стіл і попросив Сашу віддати їм.

Чи треба давати другий шанс? Звичайно. Не можна відразу рубати: може, людина оступилася. Але якщо це відбувається систематично, то по-іншому ніяк. Алієву і Мілевському я давав багато шансів, потім прийняв рішення, що більше так не може тривати. Не може бути, що людині даєш шанс, а вона себе веде далеко не в рамках. Вона не поважає мене вже як людину, а не як тренера.

Талант? Талант іноді пропадає. Але це не найпроблемніші футболісти в моїй кар'єрі, були і інші, про яких я не хочу розповідати. Колектив – це 25 осіб, у всіх свої думки, і зрозуміти іноді дуже важко. У кожного свій характер і своя компанія. Я ж кажу, в Динамо щось виходило, щось ні. А там завжди важливий результат", сказав Блохін в програмі Моя гра, що виходить на ТК Футбол 1.

Блохін: Я не проти повернутись у Динамо

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
3
дн
:
0
год
:
56
хв
Ейбар
14:00
Барселона
Вгадай результат матчу
Залиште відгук