toggle menu

X

Блог Дмитра Джулая

"До величі – не стрімголов": ПАР – останній суперник України U-20 перед стартом Кубка світу
Світ 18 травня 2019 657
Дмитро Джулай знайомить із юнацькою збірною Південно-Африканської Республіки, яка сьогодні стане суперником команди Олександра Петракова на полі НТК ім. Баннікова.
Дублінське небо вміє дурити: Італія та Нідерланди знову у фіналі Євро – і це було красиво!
Овертайм 17 травня 2019 845
Дмитро Джулай – одразу про три вирішальні матчі чемпіонату Європи U-17. У півфіналах Італія обіграла Францію (2:1), а Нідерланди – Іспанію (1:0). У матчі за 5-те місце, яке дозволяє кваліфікуватися на чемпіонат світу, Угорщина перестріляла Бельгію в серії пенальті (1:1, пен. 5:4).
Дублінське небо вміє дурити: Італія вистояла, Іспанію та Угорщину розсудила драматична серія пенальті
Овертайм 14 травня 2019 1184
Дмитро Джулай – про заключні чвертьфінальні поєдинки чемпіонату Європи (U-17). Італія у меншості вистояла проти Португалії (1:0), Іспанія пройшла Угорщину лише завдяки чіткому виконанню 11-метрових ударів (1:1, по пенальті – 5:4).
Дублінське небо вміє дурити: Феєричні розгроми і покер юної зірки ПСЖ – є перші півфіналісти Євро-2019
Овертайм 13 травня 2019 3035
Дмитро Джулай розповідає про перші чвертьфінальні поєдинки чемпіонату Європи U-17. Нідерланди розтрощили Бельгію (3:0), а Франція познущалася над Чехією (6:1).
Дублінське небо вміє дурити: Голландці самі себе перехитрили, Ірландія не програла жодного матчу, але...
Овертайм 10 травня 2019 1769
Дмитро Джулай рапортує про чергові матчі чемпіонату Європи U-17: Франція впевнено обіграла Нідерланди (2:0), Ірландія розписала нічию із Бельгією (1:1).
Дублінське небо вміє дурити: Нідерланди – перший чвертьфіналіст Євро-2019
Овертайм 7 травня 2019 1919
Дмитро Джулай про матчі Нідерланди – Англія (5:2) та Франція – Швеція (4:2). Чемпіонат Європи U-17 отримав першого учасника плей-офф, а також збірну, яка достроково припинила боротьбу за титул.
Без смаку, без мистецтва
Овертайм 20 лютого 2019 2431
Збірної Бразилії не буде на молодіжному чемпіонаті світу – їй нема чого там робити. Двадцять років тому такий висновок здався б невдалим жартом. Сьогодні це вже реальність.