Бернлі – Вест Хем: онлайн-трансляція матчу АПЛ з Ярмоленком у складі – як це було

9 листопада 16:50 781 Читать на русском
Бернлі – Вест Хем: онлайн-трансляція матчу АПЛ 9 листопада 2019

Бернлі приймав Вест Хем в 12-му турі АПЛ 2019/20. Андрій Ярмоленко розпочав матч у запасі, але вийшов вже на 20-й хвилині. Стартові склади та посилання на онлайн-трансляцію гри – в цій новині на "Футбол 24".

Матч та онлайн-трансляція Бернлі – Вест Хем стартував о 17:00 за київським часом. Обидві команди були сусідами у турнірній таблиці (14 та 13 позиції відповідно). Як Бернлі, так і Вест Хем перебували у поганій формі – господарі програли тричі поспіль, тоді як команда Андрія Ярмоленка не могла перемогти вже у 5-ти поєдинках Прем'єр-ліги.

Вест Хем з Ярмоленком зганьбився проти Бернлі – українець не реалізував супершанс, лондонці продовжили жахливу серію

Андрій Ярмоленко опинився у запасі, але вийшов на 20-й хвилині замість травмованого Нобла. Матч завершився перемогою Бернлі з рахунком 3:0.