Баварія зі скандалом розтрощила Хоффенхайм, Кельн розгромив Шальке завдяки ляпу Нюбеля: 24-й тур Бундесліги, субота

29 лютого 21:30 3800 Читать на русском
Кельн – Шальке – 3:0

В рамках суботньої програми 24-го туру чемпіонату Німеччини було проведено п'ять матчів. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

Кельн – Шальке – 3:0

Голи: Борнаув, 9, Кордоба, 39, Нюбель, 75 (автогол)

Борусія Дортмунд у рідних стінах приймала Фрайбург. Відкрити рахунок "джмелям" вдалося доволі швидко: вже на 15-й хвилині Азар увірвався на лівий край штрафного та викотив передачу на порожні ворота Санчо – 1:0. Втім, після цього гості вперлися, не бажаючи пропускати, а дортмундці не тільки виявили слабку реалізацію, а й купу контратак пропустили. Тим не менш, зрівняти Фрайбургу так і не вдалося. Борусія святкує мінімальну перемогу.

Герта вирвала нічию з Фортуною завдяки фантастичному камбеку – берлінці відіграли три голи за одинадцять хвилин

Баварія вчинила справжню різню у виїзному матчі з Хоффенхаймом. Вже на 2-й хвилині Гнабрі у красивому стрибку відкрив рахунок з кросу Мюллера, на 7-й Кімміх ударом метрів з 20-ти забив другий гол, а на 15-й Зіркзеє зачепився за відскок і розстріляв ворота з близької відстані – 0:3. На 33-й та 47-й хвилинах двома блискучими м'ячами відзначився Коутінью, а Горецка, з'явившись на полі на 56-й хвилині, на 62-й вже забивав Хоффенхайму шостий гол.

Після цього стався скандальний епізод. Вболівальники з Мюнхена розвернули банери, які ображали власника Хоффенхайма Дітмара Хоффа,й називали його "сином хвойди", внаслідок чого матч призупинили. Після поновлення гри команди просто влаштували перепас між собою.

"Син хвойди": фанати Баварії ледь не зірвали матч, принизивши власника Хоффенхайма

У поєдинку між Аугсбургом та Борусією М з голами до перерви не склалося, але в перші 11 хвилин другого тайму їх вже було три. Два з них належали ґладбахцям: на 49-й хвилині Штіндль з центр штрафного скинув м'яч під удар Плеа, а на 53-й Ларс і сам забив з тієї ж точки – господарі відповіли точним пострілом Льовена головою на 57-й. На 79-й хвилині Штіндль, здавалося б, поставив крапку в матчі, забивши третій гол Борусії, однак на 83-й Фіннбогасон пострілом з гострого кута відродив інтригу в протистоянні. На жаль для Аугсбурга, відігратися так і не вдалося – Борусія М перемогла.

Майнц вдома доволі легко розправився з останньою командою чемпіонату – Падерборном. Господарі вийшли вперед на 29-й хвилині завдяки класному удару Квайсона в лівий нижній кут із середньої дистанції, а на 37-й гості пропустили вдруге. Знову в центрі уваги опинився Квайсон, який асистував Онісіво – 2:0. Саме з цим рахунком матч і добіг кінця.

Завершував суботню програму поєдинок між Кельном та Шальке. Виїзд "кнаппен" завершився повним провалом: вже на 9-й хвилині вони пропустили після подачі зі штрафного та замикання Борнаува – 1:0. За півгодини "козли" розвинули свою перевагу у контратаці 2-в-2 з передачею Реджбецея під удар Кордобі з правого краю карного майданчика – 2:0. Добив же "кобальтових" воротар Нюбель, який на 75-й хвилині випустив м'яч з рук на лінії воріт після пострілу Кайнца з гострого кута. М'яч залетів за лінію, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 3:0.