Борусія Д втратила перемогу над Вердером – Пісарро наблизив Баварію до чемпіонства: 32-й тур Бундесліги, матчі суботи

4 травня 21:29 318 Читать на русском
Баварія – Ганновер – 3:1

В рамках 32-го туру німецького чемпіонату Баварія здобула перемогу над Ганновером, Хоффенхайм та Борусія М переможця в очній зустрічі не виявили, Борусія Д не втримала перемогу над Вердером, а Вольфсбург та Герта синхронно розбили аутсайдерів.

Чемпіонат Німеччини 2018/2019, 32-й тур

Голи: Лєвандовскі, 27, Горецка, 40, Рібері, 84 – Жонатас, 51 (пен)

Голи: Мовальд, 71, Пісарро, 75 – Пулішіч, 6, Алькасер, 40

Баварія здобула домашню перемогу над Ганновером. Після кількох небезпечних моментів біля воріт гостей Лєвандовскі відкрив рахунок, на 27-й хвилині замкнувши подачу Кімміха точним ударом головою – 1:0. На 40-й Горецка пострілом з-за меж штрафного подвоїв перевагу мюнхенців, а перед свистком на перерву він ще й влучив у поперечину. На старті другого тайму Жонатан, який вийшов на заміну, влаштував особистий перфоменс: за 10 хвилин перебування на полі він встиг забити пенальті Ганновера та отримати дві жовті картки, залишивши партнерів у меншості. Тим не менш, господарі дотиснули суперника аж на 84-й хвилині після обрізки, яка завершилась вриванням Рібері у штрафний та переможним ударом у дальній кут – 3:1.

Баварія моніторить ситуацію із Тухелем – він міг очолити команду торік

Ґладбаська Борусія вдома приймала Хоффенхайм. Матч мав величезне значення у контексті боротьби обох команд за місце у зоні ЛЧ, тому гра виявилась цікавою. У першому таймі лише один Крамаріч чотири рази пробив з меж штрафного, а Пош ще й влучив у поперечину. Господарі виглядали менш гостро, тому закономірно пропустили на 33-й хвилині після подачі з кутового, яку замкнув Кадерабек – 0:1. По перерві Ґладбах перехопив ініціативу та зрівняв на 73-й зусиллями Гінтера, однак вже на 79-й Амірі відновив перевагу зінсхаймців. Тим не менш, підопічним Хекінга вдалося уникнути поразки: на 84-й хвилині Дрміч, тільки-но вийшовши на заміну, з передачі Плеа пробив Бауманна, встановивши остаточний рахунок – 2:2.

Нюрнберг та Штутгарт ведуть відчайдушну боротьби за виживання, тому в поточному турі аутсайдери мали перемагати у своїх матчах. Втім, вони зазнали фіаско: нюрнбергці на виїзді поступилися Волфсбургу, який виграв завдяки голам Клауса та Тіссерана наприкінці кожного з таймів, а штутгартці у Берліні згоріли Герті з рахунком 3:1.

Дортмундська Борусія втратила надважливі очки в матчі з Вердером. "Джмелі" зразково провели першу половину зустрічі, здобувши перевагу у два м'ячі завдяки голам Пулішіча та Алькасера. Однак після перерви "музики", здається, пригадали, що грали на власному полі, і почали діяти значно гостріше. Як наслідок, в середині другого тайму Вердер всього за 4 хвилини зумів нівелювати перевагу суперника.

Цікаво, що вирішальний м'яч забив Клаудіо Пісарро, який цим голом значно полегшив своєму колишньому кулубу – Баварії – боротьбі за чемпіонство. За два тури до закінчення чемпіонату Борусія відстає від мюнхенців на 4 очки.

Як Борусії Д вирвати в Баварії титул, а Коноплянці не вилетіти – головні інтриги Бундесліги на фініші сезону