Баварія перемогла Байєр, Хоффенхайм зазнав драматичної поразки від Фортуни

15 вересня 2018 330 Читать на русском

Суботні матчі 3-го туру німецької Бундесліги не завершились без сенсацій.

У центральному матчі суботи Баварія провела вкрай непростий домашній матч проти Байєра. Гості швидко вийшли вперед з пенальті, який на 5-й хвилині реалізував Вендел. Втім, вже до 20-ї хвилини "фармацевти" горіли з рахунком 2:1 – на 10-й хвилині рівність у матчі встановив Толіссо, а на 19-й Роббен вивів Баварію уперед. Байєр намагався відігратись, але все сплюндрував Белларабі, який вийшов на заміну на 73-й хвилині й через сім хвилин отримав пряму червону за грубий фол. На 89-й Хамес Родрігес встановив остаточний рахунок 3:1.

У Німеччині тепер неможливо безкоштовно дивитися матчі ЛЧ, потрібно 2 платні підписки – вболівальники незадоволені

У паралельних матчах Вольфсбург розписав ефектну нічию 2:2 проти Герти – причому останні свої голи команди забили у компенсований арбітром час. РБ Лейпциг влаштував перестрілку з Ганновером, вигравши з рахунком 3:2, а Майнц вдома на останніх хвилинах здобув вольову перемогу над Аугсбургом. Найбільш драматичним вийшов матч у Дюссельдорфі, де Хоффенхайм пропустив на останній хвилині першого тайму, відігрався з голу новачка Райсса Нейльсона на 86-й, але через дві хвилини привіз собі пенальті й програв – 2:1.

Таким чином, Баварія набрала 9 очок та продовжила очолювати турнірну таблицю. Вольфсбург, Герта та Майнц йдуть на третій-п'ятій сходинках із сімома очками, а Фортуна, Аугсбург та РБ Лейпциг – на восьмій-десятій із чотирма. Хоффенхайм з трьома очками йде одинадцятим, Ганновер з двома – тринадцятим, а Байєр з нулем замикає турнірну таблицю