Ліга Європи5 турДинамо-Мінськ (Мінськ)

БАТЕ - Црвена Звезда: Четвер 23 листопада 2017

1'
45'
90'
Хто переможе?
БАТЕ БАТЕ
Црвена Звезда Црвена Звезда
44 %
44 %
12 %
результат сформовано за результатами ставок на перемогу команд у прогнозах уболівальників

Новини

  • 94
    Кінець матчу!
  • 90+4
    Другий тайм завершено!
  • 90+3
    Річмонд Боак'є йде з поля, на заміну виходить Марко Гобеліч
  • 90
    Славолюб Срніч йде з поля, на заміну виходить Урош Рачіч
  • 88
    Ненад Крстічіч отримує жовту картку.
  • 79
    Михайло Гордейчук йде з поля, на заміну виходить Максим Володько
  • 65
    Неманья Міліч йде з поля, на заміну виходить Александар Пешіч
  • 62
    Віталій Родіонов йде з поля, на заміну виходить Микола Сігневіч
  • 61
    Мілан Родіч отримує жовту картку.
  • 56
    Олександр Володько йде з поля, на заміну виходить Дмитро Бага
  • 46
    Другий тайм розпочався!
  • 45+1
    Перший тайм завершено!
  • 1
    Матч розпочався.
Коментарі
Події
БАТЕ Црвена Звезда
Олександр Володько
Дмитро Бага
56'
61' Мілан Родіч
Віталій Родіонов
Микола Сігневіч
62'
65' Неманья Міліч
Александар Пешіч
Михайло Гордейчук
Максим Володько
79'
88' Ненад Крстічіч
90' Славолюб Срніч
Урош Рачіч
90+3' Річмонд Боак'є
Марко Гобеліч

Статистика матчу

БАТЕ Црвена Звезда
42% Володіння мячем 58%
2 Кутові 8
0 Удари в площину воріт 4
7 Удари в напрямку воріт 18
0 Офсайди 2

Турнірна таблиця Ліги Європи

Група A І В Н П З П О Форма
1 Вільяреал 6 3 2 1 10 6 11
2 Астана 6 3 1 2 10 7 10
3 Славія Прага 6 2 2 2 6 6 8
4 Маккабі Тель-Авів 6 1 1 4 1 8 4
Група B І В Н П З П О Форма
1 Динамо 6 4 1 1 15 9 13
2 Партизан 6 2 2 2 8 9 8
3 Янг Бойз 6 1 3 2 7 8 6
4 Скендербеу 6 1 2 3 6 10 5
Група C І В Н П З П О Форма
1 Брага 6 3 1 2 9 8 10
2 Лудогорець 6 2 3 1 7 5 9
3 Істанбул Башакшехір 6 2 2 2 7 8 8
4 Хоффенхайм 6 1 2 3 8 10 5
Група D І В Н П З П О Форма
1 Мілан 6 3 2 1 13 6 11
2 АЕК Афіни 6 1 5 0 6 5 8
3 Рієка 6 2 1 3 11 12 7
4 Аустрія 6 1 2 3 9 16 5
Група E І В Н П З П О Форма
1 Аталанта 6 4 2 0 14 4 14
2 Ліон 6 3 2 1 11 4 11
3 Евертон 6 1 1 4 7 15 4
4 Аполлон 6 0 3 3 5 14 3
Група F І В Н П З П О Форма
1 Локомотив Москва 6 3 2 1 9 4 11
2 Копенгаген 6 2 3 1 7 3 9
3 Шериф 6 2 3 1 4 4 9
4 Фастав Злін 6 0 2 4 1 10 2
Група G І В Н П З П О Форма
1 Вікторія Пльзень 6 4 0 2 13 8 12
2 Стяуа 6 3 1 2 9 7 10
3 Лугано 6 3 0 3 9 11 9
4 Хапоель Беєр-Шева 6 1 1 4 5 10 4
Група H І В Н П З П О Форма
1 Арсенал 6 4 1 1 14 4 13
2 Црвена Звезда 6 2 3 1 3 2 9
3 Кельн 6 2 0 4 7 8 6
4 БАТЕ 6 1 2 3 6 16 5
Група I І В Н П З П О Форма
1 Зальцбург 6 3 3 0 7 1 12
2 Марсель 6 2 2 2 4 4 8
3 Коньяспор 6 1 3 2 4 6 6
4 Віторія Гімараєш 6 1 2 3 5 9 5
Група J І В Н П З П О Форма
1 Естерсунд 6 3 2 1 8 4 11
2 Атлетік 6 3 2 1 8 5 11
3 Зоря 6 2 0 4 3 9 6
4 Герта 6 1 2 3 6 7 5
Група K І В Н П З П О Форма
1 Лаціо 6 4 1 1 12 7 13
2 Ніцца 6 3 0 3 12 7 9
3 Зюлте-Варегем 6 2 1 3 8 13 7
4 Вітесс 6 1 2 3 5 10 5
Група L І В Н П З П О Форма
1 Зеніт 6 5 1 0 17 5 16
2 Реал Сосьєдад 6 4 0 2 16 6 12
3 Русенборг 6 1 2 3 6 11 5
4 Вардар 6 0 1 5 3 20 1

Коментарі
Відео
Залиште відгук