Ліга Європи3 турДинамо-Мінськ (Мінськ)

БАТЕ - Кельн: Четвер 19 жовтня 2017

1'
45'
90'
Хто переможе?
БАТЕ БАТЕ
Кельн Кельн
33 %
39 %
28 %
результат сформовано за результатами ставок на перемогу команд у прогнозах уболівальників

Новини

  • 93
    Кінець матчу!
  • 90+3
    Другий тайм завершено!
  • 89
    Сехру Гірассі отримує жовту картку.
  • 85
    Микола Сігневіч йде з поля, на заміну виходить Віталій Родіонов
  • 74
    Олександр Володько йде з поля, на заміну виходить Дмитро Бага
  • 70
    Мілош Йоїч йде з поля, на заміну виходить Леонардо Біттенкур
  • 68
    Мірко Іванич йде з поля, на заміну виходить Михайло Гордейчук
  • 61
    Крістіан Клеменс йде з поля, на заміну виходить Сехру Гірассі
  • 55
    Гольову передачу на свій рахунок записує Мірко Іванич.
  • 55
    Гооол!!!!! Олексій Ріос забиває гол.
  • 46
    Другий тайм розпочався!
  • 45+1
    Перший тайм завершено!
  • 1
    Матч розпочався.
Коментарі
Події
БАТЕ Кельн
Олексій Ріос 55'
61' Крістіан Клеменс
Сехру Гірассі
Мірко Іванич
Михайло Гордейчук
68'
70' Мілош Йоїч
Леонардо Біттенкур
Олександр Володько
Дмитро Бага
74'
Микола Сігневіч
Віталій Родіонов
85'
89' Сехру Гірассі

Статистика матчу

БАТЕ Кельн
41% Володіння мячем 59%
2 Кутові 5
3 Удари в площину воріт 8
10 Удари в напрямку воріт 17
2 Офсайди 1

Турнірна таблиця Ліги Європи

Група A І В Н П З П О Форма
1 Вільяреал 6 3 2 1 10 6 11
2 Астана 6 3 1 2 10 7 10
3 Славія Прага 6 2 2 2 6 6 8
4 Маккабі Тель-Авів 6 1 1 4 1 8 4
Група B І В Н П З П О Форма
1 Динамо 6 4 1 1 15 9 13
2 Партизан 6 2 2 2 8 9 8
3 Янг Бойз 6 1 3 2 7 8 6
4 Скендербеу 6 1 2 3 6 10 5
Група C І В Н П З П О Форма
1 Брага 6 3 1 2 9 8 10
2 Лудогорець 6 2 3 1 7 5 9
3 Істанбул Башакшехір 6 2 2 2 7 8 8
4 Хоффенхайм 6 1 2 3 8 10 5
Група D І В Н П З П О Форма
1 Мілан 6 3 2 1 13 6 11
2 АЕК Афіни 6 1 5 0 6 5 8
3 Рієка 6 2 1 3 11 12 7
4 Аустрія 6 1 2 3 9 16 5
Група E І В Н П З П О Форма
1 Аталанта 6 4 2 0 14 4 14
2 Ліон 6 3 2 1 11 4 11
3 Евертон 6 1 1 4 7 15 4
4 Аполлон 6 0 3 3 5 14 3
Група F І В Н П З П О Форма
1 Локомотив Москва 6 3 2 1 9 4 11
2 Копенгаген 6 2 3 1 7 3 9
3 Шериф 6 2 3 1 4 4 9
4 Фастав Злін 6 0 2 4 1 10 2
Група G І В Н П З П О Форма
1 Вікторія Пльзень 6 4 0 2 13 8 12
2 Стяуа 6 3 1 2 9 7 10
3 Лугано 6 3 0 3 9 11 9
4 Хапоель Беєр-Шева 6 1 1 4 5 10 4
Група H І В Н П З П О Форма
1 Арсенал 6 4 1 1 14 4 13
2 Црвена Звезда 6 2 3 1 3 2 9
3 Кельн 6 2 0 4 7 8 6
4 БАТЕ 6 1 2 3 6 16 5
Група I І В Н П З П О Форма
1 Зальцбург 6 3 3 0 7 1 12
2 Марсель 6 2 2 2 4 4 8
3 Коньяспор 6 1 3 2 4 6 6
4 Віторія Гімараєш 6 1 2 3 5 9 5
Група J І В Н П З П О Форма
1 Естерсунд 6 3 2 1 8 4 11
2 Атлетік 6 3 2 1 8 5 11
3 Зоря 6 2 0 4 3 9 6
4 Герта 6 1 2 3 6 7 5
Група K І В Н П З П О Форма
1 Лаціо 6 4 1 1 12 7 13
2 Ніцца 6 3 0 3 12 7 9
3 Зюлте-Варегем 6 2 1 3 8 13 7
4 Вітесс 6 1 2 3 5 10 5
Група L І В Н П З П О Форма
1 Зеніт 6 5 1 0 17 5 16
2 Реал Сосьєдад 6 4 0 2 16 6 12
3 Русенборг 6 1 2 3 6 11 5
4 Вардар 6 0 1 5 3 20 1

Коментарі
Відео
Залиште відгук