Ліга Європи2 турДинамо-Мінськ (Мінськ)

БАТЕ - Арсенал: Четвер 28 вересня 2017

1'
45'
90'
Хто переможе?
БАТЕ БАТЕ
Арсенал Арсенал
2 %
2 %
96 %
результат сформовано за результатами ставок на перемогу команд у прогнозах уболівальників

Новини

  • 92
    Кінець матчу!
  • 90+2
    Другий тайм завершено!
  • 89
    Джо Віллок йде з поля, на заміну виходить Едвард Нкетія
  • 87
    Мірко Іванич отримує жовту картку.
  • 85
    Олександр Володько йде з поля, на заміну виходить Дмитро Бага
  • 79
    Рейс Нелсон йде з поля, на заміну виходить Маркус МакГуейн
  • 67
    Гооол!!!!! Михайло Гордейчук забиває гол.
  • 64
    Неманья Мілуновіч отримує жовту картку.
  • 55
    Віталій Родіонов йде з поля, на заміну виходить Микола Сігневіч
  • 49
    Гооол!!!!! Олів'є Жиру переграє воротаря і забиває гол.
  • 49
    Станіслав Драгун отримує жовту картку.
  • 46
    Другий тайм розпочався!
  • 45+2
    Перший тайм завершено!
  • 28
    Гольову передачу на свій рахунок записує Олексій Ріос.
  • 28
    Гооол!!!!! Мірко Іванич забиває гол.
  • 26
    Гольову передачу на свій рахунок записує Пер Мертезакер.
  • 26
    Гооол!!!!! Роб Холдінг забиває гол.
  • 25
    Деніс Поляков йде з поля, на заміну виходить Максим Володько
  • 22
    Гооол!!!!! Тео Волкот забиває гол.
  • 9
    Гооол!!!!! Тео Волкот забиває гол.
  • 1
    Матч розпочався.
Коментарі
Події
БАТЕ Арсенал
9' Тео Волкот
22' Тео Волкот
Деніс Поляков
Максим Володько
25'
26' Роб Холдінг
Мірко Іванич 28'
Станіслав Драгун 49'
49' Олів'є Жиру
Віталій Родіонов
Микола Сігневіч
55'
Неманья Мілуновіч 64'
Михайло Гордейчук 67'
79' Рейс Нелсон
Маркус МакГуейн
Олександр Володько
Дмитро Бага
85'
Мірко Іванич 87'
89' Джо Віллок
Едвард Нкетія

Статистика матчу

БАТЕ Арсенал
44% Володіння мячем 56%
3 Кутові 5
9 Удари в площину воріт 7
20 Удари в напрямку воріт 15
3 Офсайди 4

Турнірна таблиця Ліги Європи

Група A І В Н П З П О Форма
1 Вільяреал 6 3 2 1 10 6 11
2 Астана 6 3 1 2 10 7 10
3 Славія Прага 6 2 2 2 6 6 8
4 Маккабі Тель-Авів 6 1 1 4 1 8 4
Група B І В Н П З П О Форма
1 Динамо 6 4 1 1 15 9 13
2 Партизан 6 2 2 2 8 9 8
3 Янг Бойз 6 1 3 2 7 8 6
4 Скендербеу 6 1 2 3 6 10 5
Група C І В Н П З П О Форма
1 Брага 6 3 1 2 9 8 10
2 Лудогорець 6 2 3 1 7 5 9
3 Істанбул Башакшехір 6 2 2 2 7 8 8
4 Хоффенхайм 6 1 2 3 8 10 5
Група D І В Н П З П О Форма
1 Мілан 6 3 2 1 13 6 11
2 АЕК Афіни 6 1 5 0 6 5 8
3 Рієка 6 2 1 3 11 12 7
4 Аустрія 6 1 2 3 9 16 5
Група E І В Н П З П О Форма
1 Аталанта 6 4 2 0 14 4 14
2 Ліон 6 3 2 1 11 4 11
3 Евертон 6 1 1 4 7 15 4
4 Аполлон 6 0 3 3 5 14 3
Група F І В Н П З П О Форма
1 Локомотив Москва 6 3 2 1 9 4 11
2 Копенгаген 6 2 3 1 7 3 9
3 Шериф 6 2 3 1 4 4 9
4 Фастав Злін 6 0 2 4 1 10 2
Група G І В Н П З П О Форма
1 Вікторія Пльзень 6 4 0 2 13 8 12
2 Стяуа 6 3 1 2 9 7 10
3 Лугано 6 3 0 3 9 11 9
4 Хапоель Беєр-Шева 6 1 1 4 5 10 4
Група H І В Н П З П О Форма
1 Арсенал 6 4 1 1 14 4 13
2 Црвена Звезда 6 2 3 1 3 2 9
3 Кельн 6 2 0 4 7 8 6
4 БАТЕ 6 1 2 3 6 16 5
Група I І В Н П З П О Форма
1 Зальцбург 6 3 3 0 7 1 12
2 Марсель 6 2 2 2 4 4 8
3 Коньяспор 6 1 3 2 4 6 6
4 Віторія Гімараєш 6 1 2 3 5 9 5
Група J І В Н П З П О Форма
1 Естерсунд 6 3 2 1 8 4 11
2 Атлетік 6 3 2 1 8 5 11
3 Зоря 6 2 0 4 3 9 6
4 Герта 6 1 2 3 6 7 5
Група K І В Н П З П О Форма
1 Лаціо 6 4 1 1 12 7 13
2 Ніцца 6 3 0 3 12 7 9
3 Зюлте-Варегем 6 2 1 3 8 13 7
4 Вітесс 6 1 2 3 5 10 5
Група L І В Н П З П О Форма
1 Зеніт 6 5 1 0 17 5 16
2 Реал Сосьєдад 6 4 0 2 16 6 12
3 Русенборг 6 1 2 3 6 11 5
4 Вардар 6 0 1 5 3 20 1

Коментарі
Відео
Залиште відгук