Барселона здобуває вольову перемогу над Хетафе

16 вересня 2017 823 Читать на русском
Барселона дотиснула Хетафе - Twitter Барселони

Барселона довго входила в гру, Хетафе першим відкрив рахунок, але все ж таки голи Суареса та Паулінью дозволили "блаугранас" перемогти і зберегти лідерство в турнірній таблиці.

Хетафе активніше розпочав матч і вже за десять хвилин зумів створити три небезпечні моменти. Кожного разу на вістрі був капітан команди Моліна. Однак, кожного разу не вистачало влучності.

А Барселона у першому таймі зовсім не вражала і якимись активними діями "блаугранас" не запам’яталися.

Усе йшло до голу Хетафе і на 39-ій хвилині Шібасакі шокував Барселону потужним ударом метрів з 20-ти. Японець не став обробляти м’яч і пробив сходу. Тер Штеген, напевно, не очікував на таку зухвалість і не встиг зреагувати – 1:0.

На початку другої половини матчу у ситуації із падінням у штрафному Хетафе Деніса Суареса не розібрався арбітр. На повторі було видно, що Кала таки збивав Суареса. Але рефері чомусь був іншої думки і одинадцятиметровий не призначив.

Барселона зрештою увімкнула у другому таймі куди більшу швидкість, атаки отримали гостріший характер і гол не змусив на себе чекати. На 62-ій хвилині Серхі Роберто віддав коротку передачу на Деніса Суареса, який вийшов на заміну у другому таймі, а той пробив точно у верхній лівий кут воріт – 1:1.

А на 84-ій хвилині Паулінью, який тільки вийшов на заміну, після передачі від Мессі, вивів Барселону вперед – 1:2.

Барселона після цього матчу продовжує лідирувати у турнірній таблиці, щоправда у Реала Сосьєдада ще є матч у запасі.