Барселона вдома знищила Сельту і пройшла в 1/4 фіналу Кубка Іспанії

12 січня 2018 2288 Читать на русском
Барселона святкує один із забитих м'ячів - Твіттер ФК Барселона

В матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка Іспанії Барселона розгромила Сельту і пройшла в наступний етап (5:0).

Барселона з початку матчу традиційно захопила м'яч під свій контроль і потроху просувалась до воріт Альвареса. Перший гол не змусив довго на себе очікувати: після прострілу Альби на лінію штрафного майданчика Мессі ударом вдотик влучив у дальній кут. А через 2 хвилини знову після пасу Альби на лінію штрафного Мессі точним ударом в дальній кут подвоїв перевагу каталонців. А на 28 хвилині Ліонель повернув боржок Жорді, віддавши шикарну передачу через півполя. Захиснику залишалось пробити повз Альвареса. А через 4 хвилини Суарес після жахливої передачі Сісто дуже легко зробив рахунок 4:0.

В другому таймі було значно менше моментів. Сельта трохи оговталась і почала створювати напівмоменти біля воріт Тер Штегена, але захист каталонців досить легко зупиняв всі спроби суперника. Барселона також створювала моменти, але Суарес після передачі Семеду пробив вище воріт, а удар Дембеле влучив у захисника. Луїс також міг забити красивий гол з центру поля, але трохи не влучив у ворота. А крапку в матчі поставив Ракітіч, який замкнув подачу Дембеле з кутового.