Айнтрахт у рідних стінах знищив Аугсбург

7 лютого 23:24 197 Читать на русском
Айнтрахт – Аугсбург – 5:0

В рамках прем'єрного матчу 21-го туру німецької Бундесліги Аугсбург зазнав нищівної поразки у Франкфурті.

Перший тайм поєдинку у Фракфурті пройшов доволі динамічно. Активніше виглядали господарі, але більше моментів було у гостей – зокрема, Траппу довелося парирувати класні удари та замикання у виконанні Варгаса, Нідерлехнера та Фіннбогасона. Айнтрахт огризався пострілами Чендлера, якому під саму перерву й випала честь відкрити рахунок: Кор розрізав оборону Аугсбурга пасом з глибини на правий край штрафного, а Тімоті пробив у ближню дев'ятку – 1:0.

Кубок Німеччини: Шальке вразив камбеком, РБ Лейпциг поступився Айнтрахту, Холанд голом не врятував Борусію Д від фіаско

Старт другого тайму гості повністю провалили, пропустивши два м'ячі. Вже на 48-й хвилині дубль після навісу з кутового оформив Чендлер, завдавши удару головою з рикошетом від поперечини, а на 55-й Андре Сілва головою ж замкнув подачу з лівого флангу – 3:0. В обох випадках асистував Костіч. Гості практично нічим не огризалися увесь тайм, а під завершення поєдинку Костіч до двох асистів додав два голи за одну хвилину – 5:0. Аугсбург капітулював.

Таким чином, Айнтрахт набрав 28 очок, піднявшись на дев'яту позицію в турнірній таблиці. Аугсбург опустився на одинадцяту сходинку, залишившись із 26 заліковими балами.

Дербі делла Мадонніна, німецька битва за Салатницю і севільська реабілітація для Сетьєна: топ-5 матчів євровікенду