"Аякс повинен був перемагати Ювентус з рахунком 4:1", – ван де Беек зухвало прокоментував перемогу

17 квітня 14:12 1212 Читать на русском
Донні ван де Беек / УЄФА

Хавбек Аякса Донні ван де Беек прокоментував сенсаційну перемогу над Ювентусом у Лізі чемпіонів.

"Я був впевнений, що я не в офсайді. Там був Маттія Де Шільйо, тому я знав, що офсайду не було. Всі збожеволіли. Аякс в півфіналі! Якби ми сказали про це на початку сезону, люди б посміялися над нами.

Ювентус – Аякс: 19-річний капітан творить казку для гостей, Динамо причетне до рекорду ЛЧ, а одного Роналду – замало

Це фантастичний результат для всієї Голландії. Ніхто з нас не забуде цей вечір. Аякс був кращим за суперника і в першому таймі, а після перерви ми були вже набагато кращими.

Думаю, ми повинні були перемагати з рахунком 4:1. При 2:1 я вже почав думати про півфінал, намагаючись не отримати картку", – цитує ван де Беека Football Italia.

"Бейбі-Аякс дав урок". Не зовсім сенсація, герої Тен Хага кращі за легенд 90-х, шалені прибутки та фіаско Ювентуса