Астерас відібрав очки в Олімпіакоса – Селін провів на полі весь матч

28 січня 2018 174 Читать на русском
Астерас – Олімпіакос / твіттер Олімпіакоса

Середняк грецького чемпіонату зумів звести до нічиєї поєдинок проти одного з грандів.

Тріпольський Астерас у домашньому матчі 19 туру зіграв внічию 1:1 із пірейським Олімпіакосом. Першими забили господарі поля: на 21-й хвилині вдалося відзначитися аргентинському хавбеку Вальтеру Іглесіасу. Та ще до перерви "червоно-білі" зрівняли рахунок. Іранець Карім Ансаріфард вдало реалізував пенальті на 37-й хвилині. У другому ж таймі жодній із команд забити більше не вдалося.

Український оборонець Астераса Євген Селін провів на полі всю зустріч і отримав гірчичник на 89-й хвилині. Одне здобуте очко дозволило "жовто-синім" закріпитися на сьомому місці, а Олімпіакос втратив можливість очолити турнірну таблицю.