Асист Яремчука у відеоогляді матчу Ліги Європи Гент – Рієка – 2:1

23 серпня 10:09 766 Читать на русском
Роман Яремчук (у стрибку) / Гент

Гент з трьома українцями у складі переміг Рієку в першому матчі кваліфікації Ліги Європи (2:1). Дивіться відео голів та огляд матчу.

Бельгійський Гент вдома з допомогою українців здобув вольову перемогу над Рієкою. Хорвати забили в кінці першої половини гри, а в другій вже повели господарі.

Яремчук: Ми не маємо права втратити шанс потрапити у груповий етап Ліги Європи

Спочатку Роман Яремчук класно прострілив вздовж воріт і Лорану Депуатру залишилося лише підставити ногу, а ще за 15 хвилин екс-форвард Хаддерсфілда оформив дубль.

Отже, 2:1, і доля путівки в груповий етап вирішиться у Хорватії. До слова, Яремчук провів на полі 83 хвилини, Ігор Пластун – увесь матч, а Роман Безус вийшов на заміну на 63-й.

Українці у кваліфікації Ліги Європи: Яремчук віддав гольовий асист, Астана Григорчука розгромила БАТЕ, Ребров із нічиєю