Асенсіо пропустить фінал Клубного чемпіонату світу

21 грудня 2018 1186 Читать на русском
Марко Асенсіо / Marca

Атакувальний хавбек мадридського Реала Марко Асенсіо на тривалий термін потрапив у клубний лазарет.

22-річний футболіст зазнав рецидиву травми у півфінальному матчі Клубного чемпіонату світу проти Касіми Антлерс, інформує Marca. Асенсіо з'явився на полі по ходу другого тайму, але вже через 14 хвилин був змушений попросити заміну через м'язове пошкодження правого стегна.

Азар може піти в Реал в обмін на зіркового хавбека, – ЗМ

На відновлення Марко знадобиться 3-4 тижні. Нагадаємо, що гравець травмувався у матчі Ла Ліги проти Райо Вальєкано та, схоже, не встиг повністю залікувати пошкоджений м'яз.

Асенсіо вже покинув табір Реала в Абу-Дабі, який готується до фіналу клубного Мундіалю проти Аль-Айна (22 грудня).

Баварія організовує головний трансфер січня: новий лідер оборони, рекорди для двох клубів, а Реал і МЮ – з носом